Syn Karolíny Kurkové skončil nedávno v nemocnici kvůli zlomenině. To nejhorší už má za sebou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Supermodelka Karolína Kurková se obvykle prezentuje na instagramu sebevědomými fotografiemi, na kterých ukazuje své modely, předvádí fanouškům svou energii a rozdává radost. Tentokrát se ale podělila s o něco smutnější zprávou.

Kurková je kromě modelky také matkou. I ona zažívá někdy strach o své tři děti. A ukázalo se, že se strachuje právem. Její nejstarší syn Tobin skončil nedávno v nemocnici kvůli zlomenině kotníku.

Fotografie, kterou Kurková sdílela, sledující jistě vyděsila. Chlapec ležící na nemocniční posteli se zavřenýma očima a omotán hadičkami z přístrojů nevypadá vůbec dobře. Je jasné, že maminka o něj musela mít velký strach.

Těmto emocím se nic nevyrovná

Kurková ve svém životě zažila radosti, strachy, starosti, plakala smutkem i nadšením. Je ale jedna emoce, kterou nic nepřekoná. Alespoň to tvrdí u svého příspěvku. A většina maminek s ní souhlasí.

„Jedné jediné emoci na světě se nic nevyrovná. Když se matka musí dívat na své zraněné dítě. Když ho vidí, cítí, že trpí bolestí, ale nemůže nic udělat,“ vysvětlila. Přesně v té situaci se nyní nachází.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

„Tobin si na fotbalovém tréninku zlomil na třech místech kotník, musel projít složitou operací. Naštěstí je už na cestě k uzdravení,“ popsala fanouškům situaci. „Vítáme veškerou léčivou energii,“ dodala prosebně. A dočkala se vzkazů, které ona i její syn potřebovali.

Z celého světa

Karolíně začali psát lidé z různých koutů světa. Je sice Češka, působí ale především v Americe a fanoušky má všude. Léčebná energie tak Tobinovi přichází ze všech stran. „Je to nejhorší pocit, když dítě něco bolí. Přejeme brzké uzdravení,“ napsala Karolíně Lucie Šafářová.

„Doufám, že už je mu lépe,“ napsal zahraniční fanoušek. Další dodal, že přeje Tobinovi brzké uzdravení a svěřil se s tím, že jeho syn také hraje fotbal. Strach o něho prý má neustále.

„Myslíme na vás na oba s celou rodinou. Posílám vám přání brzkého uzdravení, tak snad bude brzy opět běhat,“ přidává se v komentářích další léčitel.

I když má stále Karolína o Tobina strach, ví, že to nejhorší už má za sebou. Společně s fanoušky tak teď už jen čeká, až bude jejímu synovi opět lépe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články