Simona Stašová se ukázala bez make-upu a v natáčkách. V dokumentu o ní uvidíme ještě více

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona stasova ladislav frej
Zdroj: Profimedia

Ladislav Frej a Simona Stašová měli v posledních měsících problémy s nemocemi. Herce skolily bolesti krční páteře, kterými začal trpět v únoru, herečka zase o měsíc později prošla náročnými horečkami. Teď se ale oba umělci vrátili ke své práci, a Simona se dokonce fotografům ukázala bez make-upu a v natáčkách.

„Jsem moc šťastná, že jsme se s Láďou Frejem jako parťáci potkali na jevišti divadla ABC. A ještě v komedii, která nám oběma moc sedí a které oba rozumíme,“ svěřila se herečka před časem deníku Super. S Ladislavem si zahráli v komedii Na Zlatém jezeře.

„Je to komedie o tom, jak si udržet lásku do pozdního věku, jak je důležitý ve vztahu humor, nadhled a dětský pohled na svět, jak je důležité blbnout až do stáří a jak to prostě za žádnou cenu nevzdat! Jak je krásné prostě spolu žít. Oba jsme s Láďou Frejem byli chvíli nemocní, nejdřív Láďa, pak zas já, ale už to zase rozjíždíme na plný plyn,“ objasnila.

Bude mít vlastní dokument

Herečka Simona Stašová bere život s humorem, miluje komedie a snaží se všechno zvládat tak, jak nejlépe umí. Přiznává, že je někdy trochu nervák, její maminka Jiřina Bohdalová jí ale vždy pomůže a snaží se ji vést tím správným směrem.

V současné době se šíří zvěsti o novém dokumentu, který by měl zachycovat Simonin život, ale především její kariéru v Divadle ABC. V tom působí právě po boku Ladislava Freje a celé řady dalších kolegů, kteří mají k jejímu umění co říci. Snímek tak bude rozhodně stát za to.

Podle všeho by měl zobrazovat především hereččinu uměleckou stránku, s tou ale souvisí samozřejmě ve velké míře i soukromí. Více informací prozatím není k dispozici, fanoušci na ně ale snad nebudou muset čekat dlouho.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Ukázala svůj přirozený úsměv

V rámci příprav na natáčení dokumentu fotografové navštívili před jedním představení také Simoninu šatnu v divadle. Herečka se ochotně usmívala do objektivů, ukázala zázemí, ve kterém se připravuje na vystupování, ze všeho nejvíce ale zaujala jedna konkrétní věc.

Simona Stašová se nebála ukázat bez make-upu, jen s přirozeným úsměvem a natáčkami ve vlasech.

Soustředěný výraz její stylistky vypovídá o tom, že než se Simona objeví na prknech, která znamenají svět, projde si dlouhou přípravou. I bez make-upu je ale herečka sympatickou ženou, která dokáže okouzlit davy.

Zdroj: Profimedia, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články