Simona Krainová randila na začátku kariéry se Sylvesterem Stallonem. Byl prý velmi panovačný

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Krainova Simona
Zdroj: Profimedia

Modelka Simona Krainová byla a je krásná žena. Na nezájem mužů si tak nikdy nemohla stěžovat. Ačkoliv její lásky neměly vždy šťastný konec, ona je ráda, že je prožila. I díky nim si totiž našla muže, s nímž je momentálně šťastná. Zpravodajskému webu iDNES se nedávno svěřila, s kým přišla o panictví a který americký herec ji „dusil“ svou láskou.

Jedna z nejznámějších českých topmodelek, moderátorka, herečka, manželka i dvojnásobná matka, tím vším je Simona Krainová. Je ale rovněž stále velmi krásnou ženou, jíž by padesátku, kterou nedávno oslavila, hádal opravdu jen málokdo.

Svůj první sex prožila s modelem

Simona začala s modelingem velmi brzy. Už v 17 letech odletěla sama do Paříže. Krásná blondýnka tam o zájem mužů rozhodně neměla nouzi, a to i v rámci své práce. Simona si však dávala pozor a na toho pravého si raději počkala. Se svým poprvé se nedávno svěřila v rozhovoru pro iDNES.

„Došlo k tomu až po dvou letech v Paříži na focení s mou první láskou. Modelem. Rok jsme pak spolu žili, než se vrátil domů do Ameriky, což mně zlomilo srdce,“ vysvětlila s upřímností sobě vlastní.

Sylvester Stallone ji nakonec odradil

Pracovní nasazení si ale krátila příležitostnými flirty. Jedním z nich byl i populární hollywoodský herec Sylvestr Stallone, který blonďatou krásku zahlédl na večeři a rozhodl se, že se s ní chce seznámit. Dokonce za ní pak nějakou dobu lítal po světě. Vztah jim ale nakonec nevyšel.

„Byl velmi panovačný a zvyklý na to, že se svět točí podle jeho pravidel. Když jsem z nich jen trochu uhnula, hned se zlobil a napomínal mě. Nastavil mi, co mám jíst, čím se budu mazat a čím malovat a co oblékat,“ popsala svou zkušenost pro iDNES.

Tofi zapomněl, že už jednu holku má

Simonina druhá velká láska nepocházela z modelingu, nýbrž ze světa filmu, kam se blonďatá kráska díky své první roli ve snímku Kamarád do deště také podívala. Právě tam ji uhranul temperamentní rošťák Sagvan Tofi.

Oba ale zřejmě vnímali svůj vztah trochu jinak. Zatímco modelka slyšela v dáli zvonit svatební zvony, charismatický herec se ale vázat nechtěl, a ze vztahu tak vycouval. Udělal to však trochu nešťastným způsobem.

Sagvan si začal hledat novou přítelkyni a vybral si slovenskou zpěvačku Daru Rolins. Akorát tehdy zapomněl Simoně říct, že se s ní rozchází. Nějakou dobu tak randil paralelně s oběma dívkami. Když se to dozvěděly, tak se spojily a nevěrníka poslali k šípku. Jemu to ale zřejmě příliš nevadilo.

Další velkou láskou Krainové byl Alex Bougault. Když se opět začalo šeptat o svatbě, přišel rozchod. Média tehdy hojně spekulovala o tom, že důvodem konce vztahu byla Alexova nevyjasněná sexuální orientace. Simona ale nyní prozradila, že to bylo celé jinak.

„Chtěli jsme se vzít a mít děti, ale já měla nastartovanou kariéru, lítala po světě, čímž velmi trpěl a žárlil. Po šesti letech si našel milenku. Neodpustila jsem mu a odešla od něj, ale bylo mi hrozně,“ řekla iDNES.

Manželství se Slezáčkem pro ni bylo peklo

Poté už se konečně dostala k vysněnému oltáři, jenže její manželství vypadalo úplně jinak, než si představovala. S moderátorem Bořkem Slezáčkem byli manželi pouhé dva roky a na celou dobu slavná modelka vzpomíná spíše s nechutí.

Slezáček byl tehdy závislý na alkoholu a zřejmě taky na drogách. „Ve vztazích jsou vždycky nějaká zklamání. Většinu jsem uměla pochopit a odpustit, ale u něj jsem to nikdy nedokázala,“ svěřila se kdysi deníku AHA!

Poté nějakou dobu randila se zámožným mladým Turkem a také s hokejistou Jiřím Hudlerem, který byl mladší než ona. Jak ale nakonec čas ukázal, ani jeden nebyl ten pravý. Tím se nakonec ukázal syn hudebníka Karla Vágnera Karel Vágner mladší, s nímž má syny Maxe a Bruna.

Zdroj: iDNES, AHA!, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články