Simona Krainová provokuje v červených bikinách. Už se nemůže dočkat léta

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová je topmodelka, která se netají tím, že miluje vysoké teploty, plavky a moře. To ukázala také na svém posledním snímku, který zveřejnila na svém Instagramu.

Simona je oblíbenou modelkou, ale také ženou, která často na sociálních sítích sdílí své soukromí. Ne vždy je pochválena, většinou ale ano, hlavně kvůli svému vzhledu a postavě. Na svůj věk totiž vypadá skvěle a vypracované tělo se nebojí ukázat na veřejnosti.

Máte raději teplo, nebo zimu?

„Jste spíš letní, nebo zimní typ? Já mám jasno, to vrstvení oblečení, zmrzlý nos, studený vzduch a věčná tma mě osobně moc nebere… Jasně, jsou místa, jako třeba hory, kam zima patří a taky jim moc sluší a může být fakt pohádková…,“ začala příspěvek modelka.

„Ale stejně mě nikdy nepřesvědčí, že teplý písek, šum moře a slunce nejsou víc… Takže když můžu, ráda mizím… Už brzy,“ napsala Simona. K příspěvku připojila také snímek, který je zrovna v zimním období provokací pro ty, kteří nyní do teplých krajin nemohou zaletět.

Na snímku je Simona vysmátá a vyloženě si užívá pocit, že může být na písečné pláži a užívat si sluneční paprsky. Na sobě má dvojdílné plavky vínové barvy, na očích sluneční brýle a samozřejmě ukazuje svou perfektní postavu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Rodinka si pořídila druhou čivavu

Snímek není aktuální, ale jak Simona uvedla, už brzy se k moři zase chystá. Vidět ji můžete během celého roku na různých místech, chlubí se fanouškům, kde všude již byla, a užívá si dovolené hlavně se svou rodinou, ale umí si poradit i sama.

Za svou postavu vděčí nejen cvičení, ale také zdravé stravě. V jejím věku už je nutné zařadit více cvičení, ale Simona se netají tím, že si občas dá něco nezdravého nebo si zajde do studia, kde se nechává opečovávat odborníky.

Simona se v poslední době věnuje hlavně moderování. Nedávno si také s manželem pořídili nového mazlíčka, druhou čivavu. A také zvířeti neváhala založit účet na sociálních sítích. Mazlíček se jmenuje Aisha. První čivavu si pořídili už loňské léto, uvedl extra.cz.

Zdroj: Instagram, extra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články