Simona Krainová přidala další fotku bez hlubšího smyslu. Její armádě fanoušků to ale stačí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Některé modelky nepotřebují žádné velké téma k tomu, aby přidaly na instagram nějakou svou fotografii. Simoně Krainové například stačí i to, že je pondělí. A není to tak, že by snad u příspěvku vypsala, co všechno pro ni bude následující týden znamenat. To by bylo až moc práce. Snímek s takzvaným duckfacem a dvouslovným popiskem v angličtině očividně stačí.

Simona je na tenhle týden připravená. To alespoň sděluje ve svém příspěvku. Jelikož to ale pro efekt napsala anglicky, půlka jejích sledujících možná stejně nepochopila, co se jim snaží modelka fotkou říci. To je očividně jejím fanouškům jedno, srdíčko dají ke každému snímku, který Simona zveřejní.

Tentokrát se pochlubila svou postavou v zelených legínách a děrovaném topu, který zvýrazňuje její hrudník. Samozřejmě našpulená ústa nemohla chybět. Jediné, co by se z našeho pohledu dalo pochválit, je sladění oblečení s krytem na mobil.

Fanoušci to ale nejspíš vidí jinak, protože se modelka pod fotkou dočkala pořádné chvály. „Simonko, máte krásné tělo, takže ho prosím ukazujte i dál,“ napsal například jeden z fanoušků. Pár lidí si ale přece jenom všimlo toho, že snímek vlastně neukazuje nic nového.

Buďme trochu opravdovější

Většina Simoniných sledujících ovládá jen slova chvály, a automaticky se jim tak líbí cokoli, co modelka zveřejní. Pak jsou tu ale i jedinci, kteří se na jednoduchou vyprsenou fotku nenachytají.

„Jste kočka, o tom žádná. Ale buďme na těch sociálních sítích trochu opravdovější,“ píše někdo s tím, že Simona používá možná až moc make-upu, zbytečně přehnané pózy i obličeje, navíc by možná mohla snímky sdílet bez filtrů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Jeden ze sledujících pak upozorňuje, že jde o starou fotografii dokonce z roku 2021. To nemusí být nutně pravda, nelze se mu ale divit. Mnoho fotek Krainové se totiž vzájemně podobá a zdá se, že tak už snímky bez smyslu brzy bude muset nahradit něčím inteligentnějším.

Jelikož týden má jen sedm dní, Simona už několikrát vyčerpala i všemožné popisky, ve kterých tvrdí, že je na jednotlivé dny připravená. Fanoušci tak nejspíš s napětím čekají, kdy jim prozradí něco opravdu zajímavého. I když, jak známe Simonu, možná to bude jen nějaké moudro o dietě, kterou nemusí držet, nebo o tom, jak ji fanoušci uráží a jí je to vlastně jedno.

Kritici nemají šanci

„Tady se musí jenom chválit? Jinak nerozumím tomu, co tu lidi píší. Ten model je trochu odvážný… Ale já tedy raději nenapíšu nic,“ ozvala se jedna z odvážných žen v komentářích. Fanynka Krainové ji ale hned uzemnila s tím, že když na to někdo má, může se vystavovat třeba ve spodním prádle.

Několik sledujících sice poznamenalo, že fotografie je vlastně nudná, že už ji nejspíš někde viděli a že na ní Simona ukazuje až příliš, Simonini fanoušci ale podobné kritiky okamžitě napadnou s tím, že jsou to nejspíš jenom žárliví jedinci, co musí stále rýpat.

Krainová tak očividně nepotřebuje přidávat inteligentní fotky s důmyslným popiskem. Má svou armádu fanoušků a ti se jí budou zastávat, ať už ukáže cokoli. Takže až se zítra vyprsí před zrcadlem a v angličtině svým sledujícím vzkáže, že je připravená na úterý, nejspíš se opět dočká stovek srdíček.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články