Sestřička z Modrého kódu zazářila v róbě i plavkách. Bára Fišerová se pyšní luxusní postavou

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Fišerová Bára
Zdroj: Nextfoto

Sympatická herečka Bára Fišerová je známá svým širokým úsměvem i krásně štíhlou postavou. Obojí nedávno předvedla na svém instagramu. Svým úsměvem také rozzářila červený koberec v Karlových Varech, luxusní postavou zase obyvatele Turecka.

Vystudovanou herečku Báru Fišerovou znají diváci především jako sestřičku Pavlu z televizního seriálu TV Prima Modrý kód.

Na pláži byla za hvězdu

Sympatická zrzka sice nedávno oslavila 44. narozeniny, na takový věk ale rozhodně nevypadá. Nedávno to dokázala také na svém instagramu.

Tam si totiž přidala fotky z dovolené v Turecku, a to přímo z pláže. Herečka vystřídala dokonce troje různé plavky a ve všech vypadala parádně.

Postavu má jako mladá slečna

Její ploché břicho a vypracovaný zadeček by jí mohly závidět i o polovinu mladší kolegyně. Podle sdílených fotografií se jí dovolená opravdu vyvedla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Fišerová (@fiserovabara)

„Moře jsem si užila moc, protože jsem 2 covidové roky poctivě nikam nejela, a tak jsem už měla absťák a moje tělo ještě víc,“ vysvětlila portálu Super.

Černé šaty jí moc slušely

Hned po návratu domů se krásná Bára musela hodit takříkajíc do gala. Vyrazila totiž navštívit 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Stejně dobře jako na pláži vypadala herečka i na červeném koberci. Na sobě měla totiž velmi zajímavé černé šaty se spadlými ramínky, které odhalily její štíhlá ramena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Fišerová (@fiserovabara)

Jako doplněk zvolila skutečně masivní šperk, který se však k jednoduchým šatům, ale i k Báře samotné velmi hodil. Nezapomněla ani na svůj typický široký úsměv, díky němuž vypadala na festivalu jednoduše nádherně.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články