Roman Skamene má důchod 14 tisíc. Musí si přivydělávat herectvím, v minulosti spolupracoval i s televizní vědmou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Roman Skamene
Zdroj: Nextfoto

Roman Skamene ještě před časem prohlašoval, že si žije dobře, a to poslední, co by si přál, je přivydělávat si k důchodu natáčením. Herce nicméně nedávno postihla krize a nějakou tu práci si najít musel. Dopadlo to tak, že dokonce natáčel s televizní vědmou.

Prý mu stačí, aby měl „na žrádlo a cigára“. Jenže současná situace je těžká pro všechny a Roman si tak musel opět začít vydělávat. Důchod má totiž podle Aha! pouze 14 tisíc. Nedalo se tak nic jiného dělat.

Epizodní role v kriminálce

Roman Skamene přijal epizodní roli v seriálu Místo zločinu, ve které si zahraje zvědavého důchodce, který se stal svědkem vraždy. Do vyšetřování se vrhne na vlastní pěst, přitom ale policistům práci spíše zkomplikuje.

„Přečetl jsem si část scénáře, byla to strašně hezká role, kterou jsem chtěl hrát, a byl jsem rád, že jsem ji vzal,“ svěřil se ohledně svého návratu před kameru.

Roman se podle svých slov ještě necítí starý. „Hraju tenis, takže ještě nejsem nemohoucí,“ vysvětlil.

„Když budu mluvit za sebe, jsem úplně nadšený. Žiju na chalupě, nic nepotřebuju. Jenom žrádlo a cigára. Je ale fakt, že všeobecně je důchod drastický, sice se postupně zvyšuje, ale pořád je to málo,“ řekl.

Práce s televizní vědmou

Podle serveru Blesk bylo jedním z nejtěžších životních období pro herce několik let, kdy se Česko potýkalo s covidem.

Když nemohl kvůli pandemii sehnat práci, musel vzít za vděk nabídkou od televizní vědmy Ivany Reginy Kupcové a její léčitelskou talkshow.

„Oslovila mě pro nějaké léčitelské seance. Je to prima ženská, tak když mi teď zavolala, řekl jsem si, proč ne,“ popsal před časem. Roman se teď pokouší si nějaké peníze přivydělat, jak se jen dá.

Jaké to je, když člověk skutečně finance nemá, to už si v minulosti vyzkoušel. V devadesátých letech si otevřel restauraci.

Jeho podnikatelský pokus ale skončil fiaskem a hromadou dluhů. Trvalo mu dlouho, než se z problémů dostal.

Zdroj: Aha!, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články