Rihanna odhalila křivky v provokativním prádle. Tímto svůdným tanečkem rozpálí i vás

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
rihanna
rihanna

Někteří umělci se toho nebojí. Spolupracují s různými značkami, kterým propagují nejrůznější produkty. Některé velké hvězdy pak dokonce mají ve spolupráci s módními značkami i vlastní kolekci. Stejně jako Rihanna, která představila nové prádlo sama na sobě.

Rihanna je americká zpěvačka, držitelka devíti cen Grammy. Čtrnáct hitů, které nahrála, se objevilo v americké hitparádě Billboard Hot 100. Ve svých třiadvaceti letech tak byla nejmladší umělkyní, která takového úspěchu dosáhla.

Valentýn za rohem

Rihanna v neděli zveřejnila video, ve kterém propaguje svou valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty.

Dvaatřicetiletá zpěvačka ukázala své křivky při svůdném tanečku, na který si oblékla jemné spodní prádlo.

Rihanna vyrazila dech svým fanouškům letos už podruhé. Začátkem roku se ukázala v červeném sexy kostýmku, jehož součástí byly latexové rukavice a krásná sukně. Zpěvačka také ukázala šperky v hodnotě okolo dvou milionů dolarů.

Herečka Tracee Ellis Ross byla příspěvkem ohromena. Pod video přidala komentář v podobě srdíček. Fat Joe a Ja Rule byli další, kteří obdivovali kostýmek této zpěvačky.

Video má za jeden den pět milionů reakcí, což je doopravdy velké číslo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

Zajímavá volba účesu

Zatímco v České republice vznikají na sociálních sítích skupiny, ve kterých si lidé navzájem sdílejí vtipné mullet účesy a společně se jim smějí, v zahraniční je tento styl velice oblíbený.

Při tomto účesu jsou vlasy po stranách hlavy a na temeni ostříhány nakrátko a vzadu zůstávají dlouhé, většinou na ramena či na záda.

A Rihanna je jednou z celebrit, která se takto nechala ostříhat. Poprvé se s tímto zajímavým účesem ukázala v roce 2013, k tomuto stylu se pak vrátila minulý rok. Z dalších umělců pak tento mullet střih zvolila například zpěvačka Miley Cyrus.

Módní show, kterou Rihanna představila minulý rok v říjnu, měla velký úspěch. Zahraniční celebrity se k show vyjádřili takto:

„Tomuto se říká rozmanitost. Rihanna zahrnula lidi různých ras, z různých prostředí, různých velikostí těl a také přiměla své publikum zaměřit se na obě pohlaví. Rihanna udělala něco, co chybělo u přehlídek Victoria’s Secret. A to byla rozmanitost.“

Zpěvačka rozhodně své fanoušky nedávnými příspěvky potěšila. Kdo ví, s čím se ukáže příště.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články