Rihanna nahoře nějak narostla. Kvůli tomuto snímku fanoušci spekulují o plastice prsou

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
rihanna
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Zpěvačka Rihanna má stále světu co nabídnout. Chystá deváté studiové album a od roku 2006 chrlí jeden hit za druhým. Také je úspěšnou podnikatelkou a velkou provokatérkou. Snímek, který zveřejnila na své sociální síti, nenechal její fanoušky chladnými. Nejen o ni, ale i média začínají přemýšlet, kde najednou Rihanna vzala na svém hrudníku takovou výbavu.

To, že Rihanna podstoupila plastickou operaci prsou a nechala si voperovat implantáty, je pro její příznivce tématem číslo jedna.

Její značce se nedaří

A to i přesto, že společnost, pod níž spadá Rihannina značka oblečení, se rozhodla pozastavit její vývoj a vůbec působení na trhu.

V době pandemie není zrovna ideální byznys s oblečením rozjíždět. Dle všeho si z toho ale tato několikanásobná držitelka ceny Grammy nic nedělá.

Zpěvačka totiž nepřestává propagovat svou kolekci spodního prádla. Na poslední focení si sice vzala saténové šortky a fialové doplňky, ale zapomněla si obléci podprsenku.

Sice si ňadra zakryla rukou, přesto šlo vidět z jejího poprsí docela dost. A fanoušci se nestačili divit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

Bujarý dekolt už má nějaký ten pátek

Opět se rozvířila diskuze o tom, zda za změnou ve zpěvaččině dekoltu stojí příroda, nebo se jedná o zásah zkušeného chirurga.

Nutno říci, že lidé o Rihanniných implantátech spekulují už od roku 2017, když se zpěvačka objevila na premiéře filmu Valerian a město tisíce planet v červených šatech, v nichž měla opravdu bujarý dekolt.

Mnozí se ale umělkyně zastávali s tím, že změna souvisí s její celkovou proměnou. Rihanna dle nich teď vypadá zdravěji.

Tomu by nahrávalo i to, že zpěvačka odsuzuje body shamming, drastické diety a nátlaky okolí, které by ženy nutily jakkoliv měnit svou postavu. Kde je pravda, tak i nadále ví jen ona samotná

Autor: Alice Konopásková

Související články