Petra Rychlého byste nepoznali. S plnovousem a ve zvláštním outfitu splynul s davem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr rychly
Zdroj: Profimedia

Petra Rychlého mají lidé spojeného především s doktorem Mázlem z Ordinace v růžové zahradě. Tam ho vidí v bílém plášti, oholeného a oblečeného do neformálního oblečení.

Nedávno se objevil na tiskové konferenci Hvězdného léta pod žižkovskou věží Divadla Kalich. Bohužel ho právě kvůli divnému modelu, co měl na sobě, a plným vousům skoro nikdo nepoznal. Na hlavu si nasadil kšiltovku a splynul s davem.

Proč se Rychlý rozhodl pro změnu image?

Není to z hercovy hlavy, že se takto vymódil. Bude totiž hrát ve hře S pravdou ven, kterou uvede jeho syn Ondřej. Je to původem francouzská hra, kterou přeložila Anežka, dcera Jany Paulové. Pro Rychlého je to docela změna, jak přiznal Blesku.

„Byl jsem ve stálém angažmá v Divadle na Vinohradech, ale už to tak prostě v životě mám, že čas od času potřebuju změnu. A tak jsem Vinohrady opustil. Chtěl jsem jít svojí cestou, rozhodovat sám o sobě,“ svěřil se herec, kterého vidíte hlavně v seriálech.

„Bylo velice příjemné, že mi nabídl spolupráci producent Kalichu Michal Kocourek, který o mě opakovaně stál. Takže tím pádem je pro mě opravdu všechno nové – divadlo, kolegové, zázemí, ředitel. Těším se na tuto svou novou životní etapu,“ řekl pro Deník.cz.

Role Čestmíra ho baví, ale toužil po změně

Přiznal, že nový vzhled není jeho výmysl. „To je kvůli roli, o které ještě nemohu mluvit,“ uvedl pro Blesk. Ve hře bude hrát se svým kolegou Lubošem Veselým. Pod taktovkou svého syna bude hrát poprvé, vlastně se jedná o první společnou spolupráci.

A baví ho pořád role Mázla? „Čas strašně letí, máme na place úžasného zvukaře Jirku, který snad nechyběl ani jeden natáčecí den a poctivě nám hercům drží bambus s mikrofonem. Tentokrát přišel a říká – vítám tě, Petře, v sedmnácté sezoně Ordinace,“ nemusí počítat Rychlý.

„Takže už takovou dlouhou dobu jsem gynekolog, primář kamenické nemocnice. Baví mě to, protože mám bezvadné kolegy a kolegyně,“ netají se nadšením i po takové době. Jako každý člověk ale sem tam potřebuje změnu, kterou mu dopřeje právě syn Ondřej. Na tiskovku ovšem dorazil také ve zvláštním triku, které připomínalo jinou galaxii.

Zdroj: Blesk, Deník

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články