Petra Němcová vede svého tříletého syna k alternativnímu životu. Každé ráno se modlí za celé lidstvo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra nemcova
Zdroj: Profimedia

Modelka Petra Němcová má v sobě doslova dvě osobnosti. V jednu chvíli se v nádherných šatech promenáduje ve společnosti a působí jako ta nejmodernější celebrita všech dob, jindy ale zase propaguje alternativní styl života a ukazuje lidem, jak se starat o své tělo v souladu s přírodou. A právě druhou cestou vede i svého syna.

S podnikatelem Benjaminem Larretchem žije Petra střídavě v Miami a v Dominikánské republice. Na plážích prosluněného ráje pak svého synka Bodhiho, který přišel na svět v roce 2019, učí, jak správně souznít s přírodou. Mezi lidmi se ukazuje jako namalovaná bohyně v dokonalých šatech, na instagramu ale spíše figuruje jako záhadná víla, pro kterou je středobodem vesmíru příroda.

Ačkoli nejdou dvě osobnosti Petry Němcové příliš dohromady, fanoušci ji milují a na instagramu podporují každou její aktivitu. Jinak tomu není ani u posledního příspěvku, ve kterém ukázala, jak se svým synkem poslední dobou začínají dny. Modlí se prý za celé lidstvo.

Za všechny kolem nás

„Každý den začínáme modlitbou. Modlitbou za vyšší frekvenci vědomí kolem nás, v lidstvu a celkově na Zemi,“ napsala Němcová u příspěvku. Přidala na svou sociální síť fotografii, na které společně s Bodhim sedí pod palmou a oba se sepnutýma rukama a soustředěným výrazem vyjadřují svá přání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Není tedy jasné, jak tříletý chlapec celou situaci vnímá, pokud ho ale maminka povede i dál touto cestou, je dost možné, že se z něho stane v budoucnu mužská verze Heleny Houdové. Podle některých fanoušků nemůže mít ve svém věku Bodhi ještě z podobných věcí rozum.

Jiní si ale naopak myslí, že je krásné, když maminka vede své děti k trochu alternativnímu stylu života a bere je místo sezení u tabletu do přírody. Jaký vliv to bude na syna skutečně mít, se uvidí nejspíš až za pár let, zatím ale vypadá na fotce šťastně. Zdá se, že modlitbu považuje spíš za hru.

Alternativní fanoušci

Zdá se, že většina sledujících na profilu Němcové patří spíše k podporovatelům její alternativní stránky. Petra se totiž dočkala jenom milých slov a nadšených reakcí. „Jednoznačně nejlepší způsob, jak začít den,“ podporuje modelku jeden fanoušek.

„Moc děkujeme za sdílení této aktivity. Vážíme si toho,“ píše se v dalším komentáři. Kromě toho se také pár jedinců rozplývá nad roztomilostí malého chlapce, který sice vůbec neví, o co jde, ale vypadá u toho rozkošně, a to je podle všeho hlavní.

Někteří lidé ale přece jenom berou modlení Němcové s humorem. „Já, když ráno vstanu, tak si umyji obličej a poděkuji přírodě za to, že jsem se ještě zvedl a nebolí mě moc záda,“ směje se s nadsázkou na závěr jeden z českých fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články