Petr Nedvěd se po půl roce pochlubil s dcerkou. V růžových tepláčkách vypadá rozkošně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr nedved
Zdroj: Profimedia

Svou malou dceru Naomi přivítal bývalý hokejista Petr Nedvěd společně s manželkou Nicole na světě v červenci roku 2020. Jsou to už dva roky od jednoho z nejšťastnějších dní, který kdy sportovec prožil. A i dnes je vidět, že pro něho je rodina tím nejdůležitějším na světě.

Velkou část svého života sice zasvětil kanadsko-český hokejový útočník právě sportu, výchova dítěte je pro něho ale teď na prvním místě. Své manželce se snaží výrazně pomáhat. Padesátiletý Petr a sedmadvacetiletá Nicole se tak o výchovu dělí rovným dílem.

Když po porodu s hokejovými přáteli Petr holčičku zapíjel, vzal to poctivě. „Všichni jsme se shodli na tom, že by měla být určitě zdravá a neměla mít ani rýmu,“ smál se tehdy podle Blesku. A zdá se, že se mu toto předsevzetí splnilo.

Roztomilá holčička

Nedvěd se nedávno pochlubil tím, jak malá Naomi roste. Na svém instagramu zveřejnil fotografii, na které je vidět, že se dvouleté holčičce daří a že zapíjení tehdy nebylo zbytečné. Doufá, že tomu tak bude i nadále.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Nedved (@pnedved93)

Na snímku holčička sice kouká do země, i tak je ale vidět náznak jejího úsměvu. V růžových tepláčkách a tyrkysovém tričku vypadá opravdu rozkošně. Není se čemu divit, že je na své dítě Nedvěd hrdý.

Po dlouhé době

Petr byl na instagramu nějakou dobu neaktivní. Poslední fotka, kterou přidal před 30 týdny, je také s jeho holčičkou, tehdy to ale bylo ještě malé dítě s dudlíkem v puse, zatímco teď už vesele běhá a zkoumá všechno kolem sebe.

Proč se Petr fanouškům takovou dobu neozval, jasné není, všichni ale doufají, že teď jeho dcerku uvidí růst a že se bude sportovec svěřovat se zážitky častěji. Jeho sociální síť je plná fotek dcery, a je tak jasné, na čem mu momentálně záleží nejvíce.

U starších fotek se fanoušci shodovali na tom, že Naomi připomíná jak maminku, tak i tatínka. Své rodiče rozhodně už tehdy nezapřela. A čím je starší, tím je podoba zřetelnější. Kdo ví, zda se tak jednou třeba holčička nevydá v tatínkových stopách.

On by si rozhodně nestěžoval, kdyby se dala na sport, na druhou stranu je mu ale jasné, že nakonec si bude muset vybrat sama, kterou cestou se ubírat. Pyšný otec se jí pokusí podpořit ve všem, teď si ale jen užívá, že se na něho usmívá.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články