Pes Patrika Hezuckého je celý páníček. Jeho roztomilý výraz vás pobaví

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Zdroj: Prodimedia

Moderátor Evropy 2 má se svou ženou Nikolou kromě syna Olivera také rozkošného psího chlupáče. Francouzský buldoček nedávno oslavil jedenácté narozeniny a u Hezuckých se má jako prase v žitě.

Roztomilý psík Bady nechybí u žádných důležitých rodinných okamžiků. Byl součástí i svatebního dne Hezuckých, který se konal vloni na Angusfarm Soběsuky. Pár se vzal po osmi letech vztahu.

Patrikova manželka má s pejskem i krásné fotky z doby jejího těhotenství nebo z jarních dnů na jejich chalupě. Na sociálních sítích Badymu také pravidelně vyznává lásku.

Instagramová hvězda

Francouzského buldočka má plné sociální sítě hlavně Patrikova žena Nikola. To ona si pejska před 11 lety koupila a svůj Instagram trefně pojmenovala „nikolaabady“.

K fotce, kde se pejsek spokojeně válí v pelíšku napsala: „Můj nejlepší přítel bady, badynek, badoušek, badyánek. Smradlavá tlamička, chlupaté prasátko, milovaný mazel. Miluje nás, své tři lidi, víc než cokoliv na světě. Nebo možná o trošku víc miluje jídlo. Je mu skoro jedenáct let a pořád se chová jako potrhlé štěně. Už nic neslyší, ale to nic nemění na jeho obrovské radosti ze života. Je tolik šťastný! Nonstop šťastný. Láska naše.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikola Hezucká (@nikolaabady)

Patrik a Nikola nejsou jediní, kdo využívá sociální sítě přímo k obživě. Kromě jiných placených partnerství využívají i ty, ze kterých má potěšení jejich psí miláček. Spolupráci na psí krmiva měl před dvěma lety na svém Instagramu Patrik.

Letos má placenou spolupráci Nikola, konkrétně na CBD olej, který má pejskům utišit stres.

Pejsek až na druhém místě

Poslední rok má před pejskem v srdci Hezuckých přednost jejich vytoužený a milovaný syn Oliver. On je teď hlavní hvězdou jejich profilů na sociálních sítích. Aby také ne, na miminko si museli pěkně počkat a cesta k němu byla velmi trnitá.

Když Nikola v červenci minulého roku oznamovala těhotenství se synem Oliver, přiznala, že má za sebou čtyři potraty a tři cykly umělého oplodnění. O to více si teď s Patrikem malého synka užívají. Pejsek Bady tomu všemu ale přihlíží a pro Oliverka je věrným přítelem.

V listopadu oslavil malý pejsek už jedenácté narozeniny. K narozeninové fotce sepsala Nikola dojemný vzkaz, kde je vděčná, že se pejsek dožil času, kdy rodina bydlí ve vysněném domečku se zahradou a mají miminko.

Nadále mu popřála pevné zdraví a stejně jako všichni páníčci doufá, že pejsek s nimi ještě dlouho vydrží.

Autor: Naďa Brožová

Související články