Penny z  Teorie velkého třesku má doma pořádného mazlíčka. Jejich výrazy vám vykouzlí úsměv na rtech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kaley Cuoco The big bang theory
Kaley Cuoco The big bang theory

Zvířata se jako němé tváře neumějí ozvat, když je s nimi špatně zacházeno. Penny ze známého sitcomu Teorie velkého třesku se rozhodla, že bude mluvit za ně, a před více než patnácti lety si pořídila pejska žijícího ve špatných podmínkách. Dnes už neumí říct, kdo zachránil koho.

Americká herečka a modelka se proslavila počátkem nového milénia jako Penny v sitcomu Teorie velkého třesku.

Ačkoli většina herců, kteří se proslaví jen jednou rolí, svou postavu nenávidí, u Kaley Cuoco je to jinak a svou postavu má v oblibě stejně jako své mazlíčky. Bezmezná láska ke zvířatům ji také proslavila po světě.

Díky zvířatům našla spřízněnou duši

Možná si svou láskou ke zvířatům kompenzovala první manželský svazek, který byl problematický a skončil rozvodem v roce 2016. Pár měsíců poté ale narazila na spřízněnou duši.

Na přehlídce koní si padla do oka s jezdcem Karlem Cookem a určitě s tím měl co dělat i fakt, že Karl je stejný blázen do zvířat jako ona.

Svatba se konala v červnu v roce 2018 a na obřadu samozřejmě nechyběli jejich mazlíčci. Zvířecí rodinu taky pravidelně rozšiřují.

Jedním z valentýnských dárků, kterým Karl manželku obdaroval, bylo zachráněné tříměsíční štěňátko. Rozhodně svou manželku potěšil víc než kdejakým šperkem.

Zachraňuje pejsky ze špatného prostředí

Tím největším miláčkem a láskou je pro Kaley pes Norman. Láska k Normanovi ji přivedla k záchraně zvířat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco)


Svou filantropickou „domovskou základnu“ našla v neziskové záchranné organizaci Paw Works, která spolupracuje s útulky po celém Los Angeles a umisťuje opuštěná zvířata do pěstounských a adoptivních domovů.

Často se takto objeví někteří pejsci na přechodnou dobu i u Kaley doma a někdy tam i zůstanou. To se ostatně stalo nedávno, kdy si takto nechala čivavu.

Její malá domácí zoo dnes zahrnuje několik psů, králíka, koně a nově i selátka, která si osvojila během období pandemie. S jejími čtyřnohými kamarády se důvěrně znají i fanoušci, protože je často ukazuje na sociálních sítích.

Uvidíme, jestli se od pohledné herečky někdy dočkáme i lidských potomků.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články