Patrik Hezucký považuje syna Olivera za velké štěstí. S manželkou o 4 děti přišli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patrik hezucky
Zdroj: Nextfoto

Se svou partnerkou Nikolou Pastirčákovou se Patrik Hezucký oženil v roce 2019. Po letech společného vztahu se nakonec rozhodli do toho praštit a teď spolu žijí šťastně v manželství. Jejich vztah ale ovlivnilo mnoho smutných okamžiků, mimo jiné i několik potratů.

„Určitě budeme šťastní i za jedno dítě, ale necháváme to na přírodě, jak to bude ona chtít. Třeba nám nakonec pošle hned dvě, tři, čtyři nebo pět dětí,“ prohlásil kdysi Hezucký v rozhovoru pro iDNES.

Jenomže osud tomu chtěl úplně jinak. Sice spolu dnes manželé vychovávají syna Olivera, tomu ale předcházely čtyři potraty. Ani po takové snaze se pár nevzdal, a nakonec se mu zadařilo. Čím si ale prošli, si dovede představit jen málokdo.

Naší lásce to pomohlo

Byla to pro ně neskutečná bolest, když poprvé přišli o dítě. A čím častěji se to stávalo, tím víc to bolelo. Podle Patrika Hezuckého ale zároveň tyto problémy vztah s jeho partnerkou nějakým způsobem posílily.

To samé si myslí i Nikola. „Byly to těžké a bolavé chvíle, ale viděno zpětně, nám to jako páru moc pomohlo. Posílilo to naši lásku a mně to ukázalo, že Patrik je chlap, kterého chci mít po svém boku celý život. Stali se z nás parťáci, kteří spolu zvládnou úplně všechno,“ řekla v rozhovoru pro Deník.

Patrik dodává, že v hloubi duše věděl, že nakonec se jim zadaří. Po několika pokusech tak konečně přišel na svět jejich vytoužený potomek Oliver. A o toho se v současné chvíli pár s láskou stará.

Oliver všechno vynahradil

Podle Patrika Hezuckého jedno štěstí dovede několik neštěstí vynahradit. To, co se jemu a Nikole v minulosti stalo, tak je už zapomenuto. „Užíváme si každý den a každou minutu si uvědomujeme, jak obrovské je Oliver štěstí,“ říká moderátor.

„Určitě si toho nesmírně vážíme. Navíc já jsem ten typ otce, který je až přehnaně starostlivý, ale snažím se to na sobě moc neukazovat,“ prozradil na sebe podle Extra Patrik.

„Čím déle na něco čekáš, tím více si vážíš toho, až to konečně přijde. Čím více musíš o něco bojovat, tím vzácnější pro tebe je, když toho dosáhneš. A čím více bolesti na své cestě podstoupíš, tím sladší je pocit, když konečně dorazíš do cíle. Na všechny krásné věci se vyplatí čekat a bojovat za ně ze všech sil,“ říká závěrem k situaci Nikola.

Zdroj: Extra, iDNES, Prima Ženy, Maminka, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články