Odvážná Bára Štěpánová: Kvůli hlubokému výstřihu si ji musel manžel pořádně hlídat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bara stepanova
Zdroj: Profimedia

Bára Štěpánová je herečka, která se jen tak něčeho nebojí. Miluje humor i dobrou společnost, není se tedy čemu divit, že se často objeví na nějaké větší akci. Nedávno třeba po boku svého muže Miroslava Barabáše navštívila tiskovou konferenci divadla Ungelt.

Mnohé ale svou přítomností zaskočila. Nebo tedy lépe řečeno tím, co si vzala na sebe. Protože ačkoli je na svůj věk 61 let Štěpánová pořád krásnou ženou, některé věci by se neměly přehánět. Naštěstí si ji její muž pohlídal a nehrozilo tak, že by někoho hlubokým výstřihem okouzlila.

I tak je ale jasné, že především muži se museli hodně snažit, aby se dívali jiným směrem a nedávali Barabášovi důvod k žárlivosti. Ten nicméně vypadal, že si krásy své ženy cení a uvědomuje si, že je složité se nedívat. Uznejte sami, jak to Štěpánové slušelo.

Šílená kombinace

Ačkoli byl odvážný výstřih velkým riskem, zdá se, že zapůsobil a většina lidí i novinářů se tak soustředila víceméně na Bářin dekolt. Jenomže i když předvedla, že má stále co ukázat, její outfit jinak nijak slavný rozhodně nebyl. Zelený svetr na ní působil trochu vytahaně.

bara stepanova

Zdroj: Profimedia

V kombinaci s hnědou koženou sukní pak rozhodně nebyla žádná sláva ani mašle ve vlasech, která se už dnes jednoduše nenosí. Ačkoli je Bára Štěpánová sympatická herečka a krásná žena, s oblečením jí to tentokrát jednoduše nevyšlo.

Její muž zvolil džíny a bílou mikinu se žlutou vestou, čímž rozhodně nic nepokazil, ale žádný velký zázrak také nepředvedl. On si ale pravděpodobně více než svého outfitu hleděl právě toho, aby po Báře příliš mužů nekoukalo.

Není se čemu divit, že vyrazil do společnosti s ní, s takovým výstřihem je lepší si manželku pořádně ohlídat. Ačkoli Bára vedle svého muže vypadá dokonale šťastně a je jasné, že by se jen tak někým okouzlit nenechala.

Předvedla pár úsměvů i hudební talent

Nehledě na outfit je jasné, že se Bára ve společnosti skvěle bavila. Ona i její muž rozdávali úsměvy do všech stran, a nakonec vedle sebe vypadají vlastně docela mile a sympaticky a je jedno, co mají na sobě. Kromě toho se objevila na několika fotkách Bára i za pianem.

Kromě herečky je, jak se ukázalo, také nadanou hudebnicí. Společnost pobavila nejen svými vtipy a historkami, kterých má obvykle spoustu, ale i hudebním talentem. Až se příště ukáže ve společnosti, třeba tentokrát zvolí i něco lepšího na sebe a bude to úplně bezchybné.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články