Nela Boudová se pochlubila dcerou, kterou má v pěstounské péči. Mladá tanečnice už ji dorůstá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nela boudova
Zdroj: Nextfoto

Nela Boudová během koronavirové krize byl spíše doma, a tak se mohla více sblížit se svou dcerou Sašou, které je již 11 let. Ačkoliv je v pěstounské péči, je české herečce velmi podobná, jsou to stejné typy.

Saša, stejně jako Boudová, fušuje do uměleckého řemesla, ale místo herectví to vypadá, že bude profesionální tanečnice. Nela se pochlubila fanouškům na instagramu snímkem právě se Sašou, která roste do krásy a za chvíli svou matku doroste.

Saša se zúčastnila své první módní přehlídky

Mladičká dcera Boudové se může pochlubit ve svých letech již první módní přehlídkou. Ta byla na novou kolekci menstruačních kalhotek, což je jedno z témat, které se ve společnosti nesluší rozebírat. Sama Saša přiznala, že bez tohoto typu prádla neobejde.

„Dělám TCP konzervatoř Praha, mám každý den tréninky, které nemůžu vynechat. Vůbec nevím, jak bych to bez menstruačních kalhotek dělala,“ svěřila se Blesku. Kromě toho na pódiu předvedla také něco ze svého umění – provaz nebo roznožka pro ni nebyly problém.

Boudová svou dceru samozřejmě na tuto akci doprovodila. Malou Sašu si vzala do pěstounské péče před čtyřmi lety a od té doby jim to skvěle klape. Boudová prozradila, že mezi sebou nemají žádná tajemství a jejich vztah je založený na důvěře. Sašenku si vybrala na první pohled.

Také Saša svou mámu občas doprovodí do divadla, především se ale věnuje náročnému studiu tance. Proč se ale Boudová rozhodla právě pro pěstounskou péči? Sama má dva vlastní syny. „U mě to bylo jednoduché, řekla jsem si, že když na tom budu dobře, tak si do péče nějaké dítě vezmu,“ řekla pro Rozhlas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Boudova (@nboudova)

Budou spolu do konce života, ať to dopadne jakkoliv

„Mám kamarádku v dětském domově a ta mi jednou zavolala, že má pocit, že je tam holčička pro mě. Zajela jsem se na Sašenku podívat a na první pohled jsem věděla, že to tam je. Sašenka je s námi už dva a půl roku. Mluvíme spolu otevřeně, Sašenka svoji maminku zná, ale zatím ji vidět nechce,“ přiznala.

Na snímku, který Boudová sdílela, jim to společně velmi sluší. Sama herečka se dívá do objektivu, zatímco Saša se dívá směrem do dáli a usmívá se. Je vidět, že jejich pouto je velmi silné, i když nejsou stejné krve. Obě jsou navíc sladěné do stejné tyrkysové barvy, která je rozzářila.

Boudová k fotografii připsala: „Už mě dorůstá.“ Je vidět, že čas opravdu rychle letí a ze Saši je už velká mladá dáma, která si jde za svým snem. Třeba se jednou se dvou adoptivní maminkou potkají na divadelních prknech. Jestli se ale po základní škole vydá tímto směrem, zatím netuší.

Zdroj: Blesk, Instagram, Rozhlas

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články