Nejhlubší výstřihy roku 2021: Tyhle hvězdy se nebojí ničeho, beze studu ukazují své vnady světu

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
halle berry
Zdroj: Profimedia

topNěkteré ženy se nebojí ukázat své zbraně. Do společnosti vyráží v krásných šatech, které zdůrazňují jejich křivky, někdy odhalí i trochu více, než je možná vhodné, aby si získaly pozornost. Jenže ne vždy se jedná o pozornost pozitivního typu, jak se ukazuje u mnoha celebrit.

Některým to sluší a ohromují davy, jiné jsou přehnaně sebevědomé a jejich odvaha je spíše pro smích. Třeba taková Halle Berry se svými růžovými šaty bez ramínek šlápla vedle nejen barvou, ale i střihem, který v jejích 55 letech zdůraznil spíše to, že její tělo už není nejmladší.

V roce 2021 se ale do společnosti rozhodlo vyrazit s hlubokým výstřihem mnoho žen a tohle jsou ty nejzajímavější z nich. Co na ně říkáte? Někdy je možná méně více, jindy se zase ukazuje, že si to mohou tyhle slavné krásky dovolit.

Roselyn Sánchez

Osmačtyřicetiletá zpěvačka Roselyn Sánchez zvolila na jednu z akcí šaty, které ukázaly opravdu hodně. Se svou postavou se rozhodně nemá za co stydět, nicméně i tak se najde pár věcí, které by se daly vyčíst. Kromě toho, že u krku šaty působí jako škrtidlo, nevhodná barva téměř splývá s její snědou kůží.

roselyn sanchez

Zdroj: Profimedia

Podobné šaty v tmavší barvě by možná zapůsobily daleko lépe. Nicméně to, na co se soustředila pravděpodobně většina pánů, jí nelze vytknout. Střih šatů zdůrazňuje její ženské zbraně vkusně a je jasné, že tahle kráska ví, jak na veřejnosti zapůsobit.

Megan Thee Stallion

Megan je rapperka s velmi výraznými rysy. Ať už  hovoříme o jejích plných rtech, výrazném líčení, nebo hrudníku, který je nepřehlédnutelný.

Jeho zvýraznění originálním střihem šatů možná mnohé šokovalo, je ale třeba uznat, že tahle celebrita má odvahy na rozdávání. I přes její sebevědomý výraz je ale jasné, že se celou dobu soustředila na to, aby jí náhodou něco nevykouklo.

Megan Thee Stallion

Zdroj: Profimedia

Chrissy Teigen

Modelka Chrissy Teigen ví dobře, co jejímu tělu sluší. Svou snědou pleť potrhla na jedné ze společenských akcí černými šaty s hlubokým výstřihem, které zdůraznily její ženské tvary a ukázaly, že se za svůj hrudník rozhodně nestydí. Odvážný, ale velmi vydařený model.

Chrissy Teigen

Zdroj: Profimedia

Bella Hadid

Modelka Bella Hadid je rozhodně originál. Ačkoli i ona patří na seznam celebrit, které v roce 2021 předvedly nejhlubší výstřih, zároveň neukazuje fanouškům vlastně skoro nic. A to díky šílenému doplňku zavěšenému kolem krku. Těžko říct, zda je součástí šatů, nebo jde o samostatný kousek.

Bella Hadid

Zdroj: Profimedia

Obří pozlacený strom pověšený za kmen na jejím krku totiž svými košatými větvemi zakrývá modelčin výstřih. Ačkoli má modelka hluboký dekolt, je to pravděpodobně jen proto, aby udělala místo tomuto otřesnému šperku. No, tohle se jednoduše nepovedlo.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články