Názor: S Dádou to jde několik let z kopce. Aspoň kadeřník se jí zastal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dagmar Patrasova
Zdroj: Profimedia

Dáda Patrasová bývala dětským idolem. Milovali ji ale i dospělí, když v rolích krásných žen bavila diváky na televizních obrazovkách. Posledních pár let to s ní jde ale z kopce. Lidé si teď nejvíc ze všeho přejí, aby se šla se svou závislostí na alkoholu léčit.

Když se k ní vrátil Felix Slováček po své aférce s Lucií Gelemovou, mnoho lidí si myslelo, že na tom bude Dáda lépe. Ukázalo se ale, že to tak není.

Chvílemi je možná nasnadě otázka, kdo s kým se má hůř. Je to Felix, který trpí ve vztahu s alkoholičkou Dádou, nebo naopak ona je chudákem vedle muže, který se nestydí na večírcích osahávat mladá děvčata?

Problémy jsou na ní vidět

O tom, že má Dáda problémy s alkoholem, se v médiích píše prakticky každý týden. Ať už jde o její nedávnou autonehodu, po které odmítla dokonce policistům dýchnout, nebo o její výstup na dovolené s Felixem.

Jenomže člověk nemusí o jejích problémech číst. Stačí se občas na zpěvačku a herečku podívat. Kdysi usměvavé Dády z Kouzelné školky je velká škoda.

Alespoň kadeřník se jí zastal

Během posledního vystoupení v televizi, tedy ve Víkendové Snídani na Nově, Dáda sice na jednu stranu působila spokojeně, server Blesk ale mimo jiné podotkl, že byla unavená a její vystoupení bylo v mnoha ohledech rozpačité.

Není se čemu divit, že si její nejistoty lidé všímají.

Najdou se ale i ti, kdo se i po všem, co se o ní píše, Dády zastanou. Velká část lidí z jejího okolí upozorňuje, že alkohol je pro ni pravděpodobně tím nejdůležitějším na světě. Třeba její kadeřník o ní ale nedávno napsal na sociální síti pár milých vět.

„Často se mě ptáte, jaká je Dáda ve skutečnosti. Odpověď je, že je Dáda miláček. Miluje ji celý salón. Je vtipná, spolehlivá a vždy donese něco na zub,“ vysvětlil.

Otázkou je, co přesně je myšleno tím „něco na zub“ a kolik procent alkoholu se v tom ukrývá.

Zdroj: Extra, TV Guru, Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články