Názor: Petr Pavel oblékl k Dědkovi flanelku a snažil se být za každou cenu vtipný. Ne vždy mu to ale vyšlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr pavel
Zdroj: Profimedia

Nově zvolený prezident Petr Pavel už občany České republiky přesvědčil, že na veřejnosti umí vystupovat a v obleku bude zastupovat naši zemi reprezentativně. Zároveň ale také už několikrát poukázal na to, že když nemusí být v kvádru, jeho nejoblíbenějším kusem oblečení je flanelová košile. V té dorazil i do pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Tereza Mašková dorazila jako host do pořadu v bílých šatech, Klára Issová zase ve slušivém zeleném kostýmku. Mužská část osazenstva včetně moderátora oblékla černé košile, nebo dokonce i sako.

Generál Pavel mezi hosty ve své flanelce nepůsobil dvakrát elegantně a na prezidenta se mohl obléknout lépe. Možná jenom špatně odhadl příležitost, možná se mu nechtělo sedět během rozhovoru s Honzou Dědkem v nepohodlném oblečení.

Nikdo ho olizovat nebude

Velkou část rozhovoru věnoval Petr Pavel tématu s poštovními známkami. Původně byl totiž rozhodnutý, že na nich jeho podobizna rozhodně nebude. Pro server iRozhlas uvedl, že hezčí budou na známkách nějaké ty pražské památky.

„Mě by vůbec nenapadlo, že to bude téma, které bude lidi zajímat. Ale když jsem slyšel těch ohlasů a různých volání na sociálních sítích… Když jsem tam četl vzkazy od některých dam, moje žena se k tomu celkem nepřekvapivě postavila velmi kategoricky, a tak jsem řekl: Máš pravdu, žádné známky nebudou,“ řekl v pořadu.

Pár lidí se sice zasmálo jeho vtipu, mnohem více je ale dostal komentář Honzy Dědka, který poukázal na to, že známky se olizují, a mnoho žen by se tak nemuselo udržet.

Nakonec ustoupil

Pavel se údajně nakonec nechal přesvědčit o opaku na základě SMS zprávy od šéfa Pirátů Ivana Bartoše. Nejprve nechal ženu zkontrolovat, že je to v pořádku a píše mu chlap. Zda mu kontroluje manželka SMS zprávy pokaždé, to neuvedl, na první dojem to tak ale působí.

„Zjistil jsem, že to je Ivan Bartoš. Napsal mi, že to nemůžu udělat sběratelům známek a že se za ně přimlouvá. Říkal jsem si, že dredům se nedá odolat, takže známky asi budou,“ usmál se Pavel. Ale když podotkl, že dredům Bartoše se zkrátka nedá odolat, nikoho svým pokusem o vtip nerozesmál.

Celkově byl rozhovor s Pavlem zajímavý a některé jeho hlášky byly skutečně humorné. Na druhou stranu se mnohdy zdálo, že se pokouší za každou cenu diváky rozesmát. Být za každou cenu vtipný mu ne vždy vyšlo.

Možná by měl příště více vsadit na přirozenost a nesnažit se vtip napasovat do každé věty. Více lidí by si tím totiž mohl časem znepřátelit než získat.

Zdroj: Stream, iRozhlas, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články