Na Nově bude nová moderátorská dvojice. Jejich tváře budete vídat v hlavních zprávách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin cermak
Zdroj: Profimedia

Nová Lucie Borhyová a nový Rey Koranteng? Televize Nova zřejmě brzy představí novou moderátorskou dvojici, která získala místo ve večerních zprávách. Televizní noviny by chtěl totiž moderovat každý, kdo má ambice mířit vysoko.


Je to velmi prestižní pozice, protože na večerní hlavní relaci zpráv se dívají miliony lidí. Je to také velká zodpovědnost, nutno ale dodat, že nová moderátorská dvojice má s moderováním bohaté zkušenost a dá se očekávat, že jejich premiéra dopadne na výbornou.

Koho nově uvidíme za moderátorským pultíkem?

Dvě nové tváře budete moci vidět už brzy. V hlavní večerní relaci se představí dvojice Martin Čermák a Veronika Petruchová. Ani jeden z nich není žádným nováčkem. Martin moderoval Sportovní a také Odpolední televizní noviny, Veronika se věnovala odpolední zpravodajské relaci.

Nyní dostanou příležitost ukázat, že jsou šikovní a dokážou se vypořádat také s hlavními zprávami. Do zpravodajství se tak nevrací Renáta Czadernová, což redakci extra.cz potvrdila sama televize Nova.

Oba mladí moderátoři nahradí Petra Suchoně a Ivetu Vítovou. Suchoň byl z televize odejit, ale nakonec skončil v konkurenční televizi Prima. Martin se prozatím nevyjádřil k tomu, jak se na novou roli těší, odkázal pouze na tiskové oddělení televize.

Dlouholetá píle se vyplatí jen nejlepším

„Ke spekulacím se nemůžu vyjadřovat, kontaktujte prosím tiskové oddělení,“ odpověděl na otázku, co ho v nové roli čeká. Nic tedy zatím není jisté, ale je velmi pravděpodobné, že se diváci mohou těšit právě na tyto nové tváře.

Snad se stanou stejně oblíbenými jako Lucie a Rey, kteří tvoří moderátorskou „rodinu“ už několik let. Podle některých vypadají pořád stejně, Lucie je velmi krásná žena, která se nejen dobře poslouchá, ale také se na ni dobře kouká.

Uvádět večerní zprávy ale nebude ani jeden z této nejznámější moderátorské dvojice věčně, a je proto potřeba dát šanci mladším generacím, které mají zájem dostat se na vyšší pozice. Každý ale začínal od nuly. Je vidět, že píle se vyplácí. Teď už stačí jen sledovat, kdy se noví moderátoři objeví na televizních obrazovkách.

Zdroj: Extra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články