Monika Timková ze Slunečné přiznala poruchu přijmu potravy. S problémy jí pomáhá přítel hokejista

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Timkova Monika
Zdroj: Profimedia

Sympatická herečka, kterou mohou diváci vidět například v seriálu Slunečná, poskytla deníku Blesk velmi otevřené přiznání. Před několika lety trpěla poruchou příjmu potravy a s jídlem má dodnes problém. Nebála se ale říci o pomoc a dodnes navštěvuje terapeuta.

Herečka Monika Timková vystudovala konzervatoř. Zahrála si ve filmu Santiniho jazyk či Princezna a písař. Objevila se také v seriálech TV Prima Slunečná a 1. mise.

V roce 2015 byla vyhlášena Miss Academia. Dlouhou dobu randila s hercem Jakubem Štáfkem. Nyní žije s hokejistou Danielem Přibylem.

Štíhlá dívka? Spíš vychrtlina

Monika je krásná vysoká dívka, která má velmi štíhlou postavu. Po zveřejnění své fotografie v plavkách se však začaly ozývat hlasy, které se tázaly, zda je herečka v pořádku. Její výrazně vystouplá žebra totiž na mnohé působila, že už je to „trochu moc“.

Timková tak nakonec „kápla božskou“ a deníku Blesk přiznala, že dříve trpěla poruchou přijmu potravy a že dodnes s jídlem tak trochu bojuje.

Snaha se jí vymkla z rukou

„Myslím, že to začalo mým příchodem na konzervatoř, kdy holka z Trutnova přijde do velkého světa a takových lidí, jako jsem já, tam je hrozně moc. A tam jsem si uvědomila, že na sobě budu muset začít makat, a myslím si, že ta tvrdost byla až moc velká,“ vysvětlila deníku.

Herečka se přiznala, že se vždy snažila být ve všem nejlepší, stále si myslela, že není dost dobrá a že musí přidat. Což se nakonec odrazilo i v jejím vztahu k jídlu.

Pomáhá terapie i přítel

„Učím se brát jídlo tak, že to není můj nepřítel, ale kamarád, a makám na sobě, aby můj vztah k jídlu byl zdravější,“ vysvětila Blesku. S tím jí pomáhá i terapeutka, kterou pravidelně navštěvuje.

Překonat pocit méněcennosti jí pomáhá i její přítel, jímž je hokejista Daniel Přibyl. Ačkoliv tvoří pár už od roku 2018, na sociálních sítích působí stále jako zamilované hrdličky.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články