Monika Bagárová si nemůže vynachválit vztah s podnikatelem. Spokojená je i Ruminka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Monika Bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová má za sebou citově velmi náročné období. Po rozchodu následovalo usmíření a po něm další rozchod. Smutek však netrval dlouho a v Moničině životě se objevil nový partner, který si navíc skvěle rozumí s její dcerou.

Pro fanoušky to byl šok, když zpěvačka oznámila rozchod s Makhmudem Muradovem, otcem své dcery Ruminky. O to větší pak fanoušci měli radost, že to dvojice opět dala dohromady.

Slepovaný hrníček nevydržel

V létě už však vše bylo zase jinak a Monika definitivně potrvdila druhý rozchod s tím, že se jedná i o rozchod poslední.

Ne nadarmo se říká, že slepovaný hrníček již nikdy nedrží tak jako nový.

„Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost,“ napsala tehdy Monika na instagram.

O smutku však rozhodně nemohla být řeč. Zpěvačka se vydala na dovolenou na Maledivy, natočila píseň s bývalým partnerem Benem Cristovao a zamilovala se.

Jejím vyvoleným se stal podnikatel Leonard Lekaj, kterého ve vánočním příspěvku označila za anděla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Blaho dcery je hlavní

Monika opakovaně zdůrazňovala, že je pro ni nejdůležitější blaho její dcery. O to větší radost teď má, že si Rumia s jejím novým partnerem rozumí a pěje na něj ódy na svém instagramu.

Nový pár zvládl již rodinnou dovolenou v Dubaji či na Zanzibaru. A jak již bylo zmíněno, podnikatel to očividně zvládá skvěle.

„Ruminka miluje Lea od prvního setkání – a já se jí nedivím,“ napsala Monika, aby tak reagovala na dotazy fanoušků, jak si dcera na nového partnera zvykla.

Na této straně tedy vše funguje očividně skvěle. Jak si ale Ruminka zvyká na novou partnerku svého tatínka, Sabinu Karáskovou, to známo není. Zejména proto, že dvojice stále o svém vztahu mlží.

Zdroje: Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články