Monika Absolonová ukázala své syny. Rozzářená očka malých skřítků vám vykouzlí úsměv

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka se sametovým hlasem měla stejně jako všichni umělci covidový rok s absencí divadelních vystoupení těžký. Radost jí přináší její synové Tadeáš a Matouš, které má s partnerem Tomášem Hornou.

Zpěvačka a herečka

Zpěvačkou se stala už v sedmi letech v Kühnově dětském sboru. První album vydala v roce 1993 a od té doby jich stihla vydat dalších šest.

První muzikálový debut si odbyla v roce 1995 v dnes už kultovním muzikálu Karla Svobody Dracula. Dále byla hvězdou muzikálů Krysař, Kleopatra, Rebelové, Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Funny Girl, Evita nebo Angelika.

Za roli Fanny ve Funny Girl získala počátkem roku 2012 cenu Thálie. V současnosti vystupuje ve Studiu DVA v muzikálu Funny Girl a s Filipem Blažkem v komedii Duety.

Moničin hlas zní také v písni Najednou, kterou budou znát především rodiče malých slečen, které zbožňují pohádku Ledové království. Hlavní píseň animovaného megahitu, v originále Let It Go, nazpívala v české verzi právě Monika Absolonová.

Kdo by si myslel, že je Monika jen zpěvačkou, mýlil by se. Má na svém kontě šest filmů, ale většina z nich byla spíše propadákem. Její nejznámější a nejúspěšnější rolí tak zůstává role čarodějnice v pohádce Princezna ze mlejna 2.

Osobní život

Od roku 2015 žije s bývalým kladenským hokejistou, dnes kondičním trenérem fotbalové Sparty Tomášem Hornou. Vychovávají pětiletého Tadeáše a dvouletého Matouše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

Monika během koronavirové pandemie často vysílá živě prostřednictvím svého Instagramu a dva malí uličníci jí často dělají společnost.

Na konec roku Monika zveřejnila kouzelnou fotografii obou synů, ke které napsala přání do nového roku: „Přátelé moji virtuální, přeju Vám ze srdce všechno nejlepší… hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu, pohody a práce. Ať je ten rok 2021 pro nás všechny lepší než rok 2020, upřímně, to řekl můj kamarád, nebude to mít úplně těžký být lepší… ať jste v celém roce 2021 vysmátí jako naši kluci.“

Oba kluci jsou pěkní divočáci, ale z jejich dětských očí čiší nadšení, které s sebou Vánoce a dětství obecně přináší.

Autor: Naďa Brožová

Související články