Módní policie: Petra Němcová nás v Cannes krásně reprezentuje. Září v róbách i vycházkových outfitech

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Nemcova Petra
Zdroj: Profimedia

Už více než týden probíhá známý filmový festival ve francouzském Cannes. 75. ročník tohoto filmového svátku si nenechali ujít například Tom Cruise, Julianne Moore či Julia Roberts. Objevily se tam ale také české zástupkyně, například Eva Herzigová či Petra Němcová. Té to navíc velmi sluší i mimo červený koberec.

Na filmový festival v Cannes se každoročně sjíždí nespočet herců, režisérů a jiných filmových tvůrců, jejichž tvorba rozhodně stojí za to.

Letošní 75. ročník nese také výraznou českou stopu. V rámci cyklu Cannes Classic se bude vysílat zrestaurovaný kultovní film Věry Chytilové Sedmikrásky.

To ovšem není jediná naše stopa. Slavnostního zahájení se zúčastnili rovnou dvě krásné Češky, a to Eva Herzigová a Petra Němcová.

Němcová vynesla například krásné šaty mentolové barvy.

petra nemcova

Zdroj: Profimedia

Krásná a ležérní Petra

Fotografové ji ale zachytili i v momentě, kdy se procházela po francouzském Promenade de la Croisette. Nutno říci, že vypadala zkrátka skvěle.

Petra je ten typ ženy, který snad vůbec nestárne. Ve svých dvaačtyřiceti letech vypadá slavná topmodelka pocházející z Karviné úžasně. Módu má evidentně sympatická kráska stále ještě v malíčku. Její vycházkový outfit jí totiž velice slušel.

Originální top i kalhoty

Petra si oblékla originální top, který byl na jedné straně bez ramínka, na druhé straně měl dlouhý nabíraný rukáv. Vypadal vlastně jako napůl top a napůl sako bílé barvy.

Nemcova Petra

Zdroj: Profimedia

Tento zajímavý kousek doplnila neméně originálními kalhotami. Ty měly vysoký pas a záměrně rozšířenou část kolem hýždí. Od stehen se kalhoty postupně zužovaly a u kotníků už vypadaly jako klasické úzké kalhoty.

Tento originální střih by seděl jen málokomu. Mnohým by mnoho látky v oblasti zadečku zřejmě přidávalo na kilogramech. To však nebyl modelčin případ.

Vše vyladila doplňky

Její subtilní postava a jednoduchý, hladký bílý top vypadal v kombinaci s černými rozšířeným kalhotami skvěle. Vše navíc podtrhlo jednoduché psaníčko a stejně jednoduché páskové boty.

Petra tak evidentně dokázala složitý kousek perfektně zkombinovat tak, aby celý model nevypadal příliš „přeplácaně“. Rozhodně zde platí „všeho s mírou“, a Petra to dokázala splnit na jedničku.

Zdroj: Deník N, Profimedia

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články