Módní policie: Monika Bagárová se vyzná. Jejímu modelu na Poctě Karlu Gottovi nebylo co vytknout

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bagarova Monika
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová je zpěvačka a také maminka dvouleté dcery. Na své poslední vystoupení v O2 aréně, kde zazpívala v rámci koncertu Pocta Karlu Gottovi, si oblékla bílou róbu, která jí neuvěřitelně slušela. Model krásné umělkyně byl zkrátka bezchybný.

O tom, že vdova po Karlu Gottovi chystá velkolepé vzpomínkové koncerty, jsme vás již informovali. Do hlediště i na jeviště dorazila pěkná řádka osobností.

Kráska v bílém

Na zlatého slavíka přišli písní zavzpomínat například Marek Ztracený, Leoš Mareš, Lucie Bílá, Dara Rolins či Monika Bagárová.

Právě Monika vynesla bílou róbu, která jí až neuvěřitelným způsobem slušela. Šaty měly pěkný střih mořské panny a byly tak akorát upnuté, čímž dokonale podtrhly Moničinu štíhlou postavu.

Rozparek, který róbu zdobil, sahal asi do půli stehna. Působil sexy a nikoliv vulgárně. To samé platí i o zajímavě řešeném výstřihu.

Zajímavý výstřih

Byl srdíčkového střihu, doplněný o několik řad blýskavých krystalů. Mezi kameny a zbytkem šatů byla navíc vložena látka, která imitovala jeden spadlý rukáv.

Šaty díky tomu nepůsobily lacině, nýbrž velmi noblesně a tak akorát střídmě. Róba měla navíc náznak vlečky, což vypadalo při zpěvaččině chůzi velmi efektně.

Bagarova Monika

Zdroj: Profimedia

Model na jedničku s hvězdičkou

Na nohou měla Monika krásné bílé lodičky s jehlovým podpatkem, které vypadaly velmi dobře. Zřejmě ale nebyly moc pohodlné, zpěvačka je totiž na mnohých fotkách zachycena bosa.

Vysoko vyčesané vlasy nechaly vyniknout krásným šatům, stejně jako přirozené líčení, které bylo laděno do hněda. Třešničkou na dortu byly bíle nalakované nehty na rukách i nohách.

Sečteno podtrženo, Monika je nejen talentovaná zpěvačka, ale také opravdová diva, která má cit pro módu a která neomylně ví, co jí sluší.

Zdroj: OnlyUInstagram

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články