Módní policie: Karolína Kurková ve zlatých šatech zazářila, její partner už méně

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kurkova Drury
Zdroj: Profimedia

Už šestým rokem se na italském ostrově Capri konala velkolepá charitativní akce, která nese název LuisaViaRoma x Unicef Capri Gala 2022. Sešli se na ní ti nejbohatší lidé celého světa. Nechyběla tam ani česká modelka Karolína Kurková, která doslova zářila. Její manžel k ní ale příliš neladil.

Akci, kterou pořádá oděvní společnost LuisaViaRoma, si nenechá každoročně ujít celá řada osobností. Letos se na ní objevili například Jennifer Lopez, Leonardo DiCaprio či Vanessa Hudgens.

Dorazila tam ale také děčínská rodačka Karolína Kurková a její manžel Archie Drury. Celá akce se nesla ve znamení třpytivých flitrů, které si oblékla celá řada přítomných dam.

Zářivé zlato

Výjimkou nebyla právě ani slavná česká modelka. Její šaty byly doslova posety zlatými flitry, které byly naskládány jeden přes druhý.

Šaty od návrháře Michaela Korse vypadaly, jako kdyby bylo tvořeny pouze leklými plíšky. Jejich záře byla tak opravdu úchvatná a Karolíně moc slušely.

Kurkova Drury

Zdroj: Profimedia

Zajímavé doplňky

Délka šatů sahala do půli lýtek. Rozparek byl netradičně umístěn uprostřed šatů a jeho výška vedla lehce nad polovinu stehen. Šaty měly dlouhý rukáv a díky tomu nevypadaly příliš vyzývavě, ale ani příliš usedle.

Krásná blondýnka zvolila také zajímavé doplňky. Na krk si umístila masivní zlatý kroužek. Ten lehce evokoval ozdoby afrických žen.

Zda se jednalo na odkaz na Unicef, který na tomto kontinentu často pomáhá, není jasné. Každopádně to model oživilo, stejně jako podobně laděné náušnice a boty.

Manžel byl příliš neformální

Karolínin manžel Archie Drury zvolil volnočasovou klasiku, tedy světlé kalhoty a košili a k tomu hnědé sako, které perfektně ladilo s jeho semišovými botami.

Model vypadal krásně sladěně, přesto máme pocit, že na galavečer byl až moc ležérní. K dress codu akce a k „zářící“ Karolíně se tak příliš nehodil.

Zdroj: Profimedia.cz, Vogue, Page Six

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články