Módní policie: Dominika Mesarošová obula do společnosti boty připomínající kus trávníku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika mesarosova
Zdroj: Profimedia

Modelka Dominika Mesarošová má možná dokonalou postavu, také ale ví, jak kvalitně všechny své přednosti zazdít. Občas se totiž obleče do modelu, ve kterém parádu opravdu nenadělá. Na společenské akci Playboy Secret Lounge byla rozhodně k nepřehlédnutí. Dá se ale říci, že v dobrém slova smyslu?


Dobře vypadat je jedna věc, je ale třeba také umět své přednosti využít. To, co si na sebe člověk vezme, je velmi důležité. Jak se ukazuje v případě Mesarošové, ani postava není vším. Modelka totiž na společenskou akci dorazila v prapodivném modelu, na kterém se nedá pochválit prakticky nic.

Černý top působí, jako kdyby byla modelka omotaná kobercovou lepicí páskou. Její postava má sice ladné tvary, v tomto případě ale zanikly jak její ženské boky, tak i hrudník. Všechno to skryla do jednoho nudného černého kusu hadru.

Rybářská síť

Přes černý top přehodila Mesarošová něco, co vypadá jako zástěra ušitá z rybářské sítě. Průhledná látka na ní nevkusně visí, navíc kvůli ní modelka vypadá starší, než ve skutečnosti je.

Vrcholem všeho jsou ale chlupaté zelené boty. Dominika se jednoduše rozhodla obout na párty boty připomínající kus trávníku. Obuv má navíc nevkusně omotanou zelenými tkaničkami kolem nohy.

dominika mesarosova

Zdroj: Profimedia

Aby se rostlinám na jejích botách dobře dařilo, vzala s sebou modelka také konev na zalévání. Alespoň tak tedy z dálky vypadá zelená kabelka zvláštního tvaru. Ta je podle všeho z gumového materiálu, asi aby se v ní voda lépe přenášela.

Nudný postoj i výraz

Dominika Mesarošová nejspíš neměla svůj den. Kromě toho, že se velmi špatně oblékla, na fotkách vypadá spíše jako někdo, kdo o pozornost rozhodně nestojí a raději by se doma staral o svou zahrádku.

Na snímcích místo pózování stojí s rukama volně svěšenýma podél těla, hrbí se a ze své obvykle krásy neukazuje vůbec nic.

Na akci možná byla středem pozornosti, rozhodně ale ne proto, že by vypadala skvěle, ale spíše naopak. Navíc je na ní vidět, že kdyby mohla jen sedět někde v koutě a užívat si klidu a samoty, možná by byla radši.

Zdroj: autorský článek, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články