Moderátorka Nicol Lenertová prošla velkou proměnou. Takto dnes vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nicole Lenertová za mlada
Zdroj: Profimedia

Změna je život. Vyzkoušet za svůj život několik povolání je také skvělé, protože máte na věci jiný pohled a také velkou zásobu zkušeností. Nikdy také nevíte, kam vás osud zavane a zda se náhodou neobjevíte ve správný čas na správném místě.

Nicol Lenertová je česká moderátorka a zpěvačka. V roce 1994 postoupila do finále Miss České republiky a později moderovala Televizní noviny s Karlem Voříškem. Svůj krásný hlas se rozhodla využít a snažila se vybudovat pěveckou kariéru. Ve volném čase moderuje společenské akce.

Velká proměna

Nicol Lenertová letos oslaví sedmačtyřicáté narozeniny. Tato kráska se ale v průběhu let proměnila v krásnou elegantní dámu, která žije spokojený život s partnerem, kterého všichni dobře znáte.

Na televizních obrazovkách byla k vidění od roku 1999 do roku 2002, kdy společně s Karlem Voříškem moderovala Televizní noviny. S Karlem zůstala Nicol kamarádka i nadále a před nedávnem se objevila na křtu jeho knihy.

Karel Voříšek se mimo moderování zpráv věnuje i psaní knih. Jednou z knih, kterou vydal v roce 2019 je dílo Žij teď. Na křest knihy byla pozvaná i Nicole, kterou Karel viděl moc rád. Jistě mu hlavou proběhly vzpomínky na společné moderování.

Nicole Lenertová

Zdroj: Daniel Černovský / CNC / Profimedia

Nicole si na křest oblékla černé šaty, které mají zapínání u výstřihu. Zvolila jednoduchý outfit, který se na křest skvěle hodil. Jednoduché líčení pak krásně vyzdvihlo skvělou proměnu Nicole. Na akci se také ukázala s malou kabelkou jedné známé značky.

Známý partner

Věděli jste, s kým Nicole v minulosti randila? Objevovala se po boku známého hokejisty Jaromíra Jágra, který je českým hokejovým útočníkem hrajícím za český prvoligový klub Rytíři Kladno.

Po aféře s Jaromírem Jágrem se Nicole v roce 2005 poznala se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem. S ním pak přivedla na svět dva syny, Jaroslava a mladšího Dominika. Děti přináší rodičům jen samou radost.

Nicole se již v moderátorském světě často neobjevuje. Minulý rok se stala mluvčí pojišťovny OZP, což je také velice zajímavá pozice a Nicole bude opět vidět. I když už se Nicole na obrazovkách neobjevuje, v nové pozici jí to bude určitě slušet.

Autor: Štěpán Pacík


Související články