Míša Nosková vykvetla do fialova. Za její skvělou náladu i vizáž může těhotenství

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela noskova
Zdroj: Profimedia

Michaela Nosková je zpěvačka, která je v českém showbyznysu považována doslova za chameleona. Na své hlavě už vyzkoušela celou řadu barev, teď se ale rozhodla, že je na čase ukázat něco nového. Fanoušky tak zaskočila fotografií s fialovými vlasy.

Nosková je v poslední době samý úsměv a podle mnohých kvete. Možná je to i tím, že je již v sedmém měsíci těhotenství. Ačkoli to na ní není vidět, ona už začíná mít trochu obavy. Dříve se nechala slyšet, že má z předchozího těhotenství zkušenost, že bříško někdy začne růst později.

Tentokrát to ale vypadá, že už je i ona nervózní. Nicméně na miminko se s partnerem těší a považuje každou novou možnost za příležitost, jak ukázat svou dobrou náladu. Fanouškům se, jak to tak vypadá, nová barva poměrně líbí a na Instagramu Míšu zahrnují milými komentáři.

Velká změna

„Těch proměn už bude víc. Zaprvé jsem zcela prakticky říkala kadeřníkovi, že potřebuju nějakou barvu, která mi ideálně vydrží až do porodu, než se k němu znovu dostanu. Ale je fakt, že u mě to vždy dojde do chvíle, kdy si najednou řeknu, že chci jinou barvu,“ svěřila se Nosková pro Život v Česku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Nosková (@michaela.noskova)

„Já jsem vždy hodně chtěla tu blond barvu až do šediva. Na tu si netroufnu, vím, že by mi to vlasy úplně zničilo. Jak mám vlasy tmavé a navíc většinu života nosím barvy typu červené, tak se z toho ten pigment špatně dostává, o to víc se musí odbarvovat a samozřejmě se vlasy hodně zničí,“ dodala.

Řekla také, že mnoho lidí má za to, že když nepřibírá, nejspíš se cítí úplně skvěle. Pravdou ale je, že Míše je podle všeho stejně špatně jako každé jiné ženě v sedmém měsíci těhotenství a z porodu je nervózní. Z toho, že má malé bříško, se tak alespoň trochu pokouší si nic nedělat.

Už aby to bylo

„Už se cítím tak, že se těším, aby to už bylo. Všichni si myslí, že jsem v pohodě, mám malé bříško, moc nepřibírám a tak dále. To je jedna věc, která je na tom pozitivní, ale jinak tím, že pomalu končím sedmý měsíc a začínám osmý, tak je mi úplně stejně špatně jako každé jiné těhotné ženě,“ vysvětlila.

Dodala, že se společně s partnerem stará o jedenáctiletou Elišku a někdy si berou také na víkend jeho dvě děti z předchozího vztahu. Tím pádem má neustále co dělat a rozhodně si neužívá příliš klidu. Snaží se ale šetřit, protože ví, jak je to pro miminko důležité.

„Miminko přijde jako lehce opožděný dárek a už jen čekáme, jestli to bude v lednu nebo v únoru. V únoru mám narozeniny, ale předpokládám, že na moje narozeniny miminko nevydrží, protože je mám až v druhé polovině měsíce,“ prozradila zpěvačka závěrem.

Zdroj: Instagram, zivotvcesku.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články