Michal David brázdí italské vinice s veteránem. Navštívil i jeden z nejslavnějších balkonů na světě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michal david
Zdroj: Profimedia

Michal David si užívá dovolenou v Itálii. Neodletěl tam ale kvůli sluníčku, jak by si na první dobrou možná fanoušci mysleli. Sice je mu asi příjemněji v tričku a kraťasech než nám tady u nás v bundách, přesto si ale v zahraničí užívá především cestování po památkách.

Své sledující Michal David informuje o tom, co dělá, pravidelně. Z Itálie už jim poslal několik vzkazů. V některých se jen svěřil s tím, jak se má a kde se právě nachází, v jiných ale předal fanouškům hádanky, aby také trochu zapojili své mozkové závity.

V jednom z příspěvků před pár dny se například pochlubil tím, jaké výjimečné místo navštívil. Zároveň ale neprozradil hned všechno a počkal si, zda z jeho nápověd sledující uhodnou, v jakém městě právě je. S jeho indiciemi to ale bylo opravdu hodně snadné.

Kdo je ta dívka?

„Zdravím vás, moji milí fanoušci. Jestlipak uhodnete, pod jakým balkonem se to právě nacházím?“ zeptal se hudebník ve videu a zabral cihlový dům, vedle kterého stál. Pak se ještě zeptal: „A kdo je támhleta dívka?“

Při pohledu na sochu pod balkonem nemuseli fanoušci přemýšlet dlouho. Hned jim došlo, že si Michal David zajel do Verony podívat se na slavný balkon, pod kterým na Julii čekával Romeo. Možná příště zkusí hudebník něco složitějšího?

„Nejdříve bych vám chtěl vzkázat: Mějte se krásně, ať jste, kde jste. Video je nádherné, odpověď mě napadla hned. Kouzelný balkon lásky. Děkuji, vidím to poprvé, je to krásný zážitek,“ rozepsal se jeden ze sledujících pod videem.

Cestuje veteránem

Michal David toho chce v Itálii vidět co nejvíce, pěšky by se ale daleko nedostal. Pochlubil se tak fanouškům i autem, které ho na jeho cestách převáží. „Tímto veteránem jezdíme po vinicích,“ napsal k oranžové dodávce.

„No konečně sis, Michale, na tu cestu kolem světa koupil pořádnou káru,“ směje se jeden ze sledujících. „Náhodou cestování v takovém autě může být pěkně romantické,“ uvažuje fanynka hned pod ním.

Zda si užívá Michal David romantiku, to sice nenapsal, vzhledem k tomu, že navštívil místo spojené se slavnou zamilovanou dvojicí, nejspíš na tom něco bude. Rozhodně ale prožívá cestování naplno a je dost možné, že se ještě s nějakým tím zážitkem ozve.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články