Michaela Tomešová řekla, jak se doma chová k manželovi. Mnozí by od ní utíkali mílovými kroky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela tomesova
Zdroj: Profimedia

Michaela Tomešová a Roman Tomeš mají společného více než jenom příjmení. Manželé společně vystupují v divadlech, oba se také věnují seriálovému herectví. Míša si zahrála nedávno na Primě v seriálu Sestřičky, Roman zase ve Slunečné. Poznali se ale v Divadle Kalich.

Tehdy bylo Míše 20 let a Romanovi 23. Mladá láska nakonec přerostla ve vážný vztah a dnes jsou po devíti letech oba herci šťastnými manželi. O tom, jak to u nich doma chodí a jaká tajná zákoutí má jejich vztah, promluvili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ačkoli jsou manželé, ne vždy se na všem shodnou. Už v samotné show bylo vidět, že některé věci, které Roman vypráví, by Michaela pojala úplně jinak. Když se moderátor zmínil o SMS zprávách, které údajně Roman kdysi Míše posílal, herec se rozpovídal a herečka se nestačila červenat.

Nemrava a romantička

„To já bych asi neměl vyprávět, ono je to sprosté,“ zasmál se Roman. „Ježíš, tak to pojmi nějak romanticky, ne,“ napomenula ho pro změnu Míša. On ale přesto začal vyprávět po svém: „Míša tehdy v televizi zpívala v soutěži a měla na sobě ohromně nádherný, ženský oblek, velmi sexy,“ rozplýval se.

„A já jsem byl sám v pokoji, pod peřinou a…,“ „… a tak mi s maminkou poslali hlasy,“ skočila mu do řeči raději Míša. Dvojice tak rozesmála fanoušky a nebylo třeba říkat více. „Fandil jsem intenzivně a fandím od té doby dodnes, minimálně tak jednou za tři dny,“ dodal se smíchem.

Až později se pak potkali herci v Divadle Kalich. Zatímco Roman tehdy už slavnou Míšu poznal hned, ona ho zpočátku považovala za vidláka z Lomnice. Nakonec to ale mezi nimi klaplo a dnes je z nich šťastný pár. Přesto ale mají někdy doma neshody.

Chladná a bez emocí

„Jelikož se živím herectvím, to znamená předáváním emocí, není se tak úplně čemu divit, že jsem doma chladná a bez emocí,“ vysvětlila Míša. „Jsem trochu hysterka. A už se nám párkrát stalo, že jsem po Romčovi něco hodila,“ dodala bez ostychu.

„Když jsme se brali, tak mi asi měsíc předem říkala, abych si to dobře rozmyslel. Protože jsem prý netušil, co všechno v ní je. A já jsem si říkal, ale prosím tě. No ale měla pravdu,“ zasmál se v odpovědi Roman. „Určitě to všichni znáte, když potřebujete po svém manželovi něco hodit,“ pokusila se objasnit herečka situaci.

Fanoušci se během rozhovoru hodně nasmáli. Ukázalo se, že i když jsou Michaela s Romanem dost odlišní, skvěle jim to ve vztahu klape. Nějaká ta hádka je jednoduše nerozhází a jsou příkladem všem párům, které se bojí, že by je jedna komplikace mohla stát vztah.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články