Michaela Ochotská pomáhala v očkovacím centru. Některé lidi děsí její nehty a absence rukavic

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela ochotska
Zdroj: Profimedia

Michaela Ochotská se snaží jít příkladem. Téma koronaviru je pro ni podobně jako pro většinu z nás dnes číslem jedna a téměř každý den se setkává s někým, kdo o něm mluví. Mnoho z nás už se snaží těmto řečem vyhýbat a spíše mluvit o jiných věcech, ona ale ještě jednou pro své fanoušky otevřela kapitolu očkování.

Podle informací super.cz byla již letos v květnu ve svých 36 letech Ochotská naočkována oběma dávkami. Podle ní je vakcinace důležitá, a snaží se tak promluvit do srdce všem, kteří jí ještě neprošli. I proto sdílela na sociálních sítích fotku z očkovacího centra.

Na té se soustředí na jehlu, kterou drží v ruce, a přes roušku vzkazuje fanouškům, že příští rok bude určitě pozitivnější a klidnější, pokud se lidé přestanou vakcinaci bránit. Většina komentářů si z ní ale spíše dělá legraci.

V minulosti pomáhala záchranářům

Ochotská se podle Blesku již v minulosti věnovala pomoci lidem. Na začátku pandemické krize dokonce nosila do nemocnice společně se svým otcem různé vitamíny a ochranné pomůcky, aby alespoň nějak přispěla těm, kteří mají zdravotní problémy.

„Obrovský respekt a dík patří v těchto dnech záchranářům, ošetřovatelkám a všem, kteří ze sebe vydávají maximum, aby pomohli nemocným. Možná až teď si všichni dokážeme uvědomit, že právě oni jsou ti, díky nimž tady můžeme dál být a žít. Tati, jsem na tebe neskutečně pyšná!“ nechala se tehdy slyšet.

Příští rok bude určitě lépe

Nedávno se zase pochlubila Ochotská na své sociální síti fotografií, ke které připsala: „Rok 2021 se pomalu blíží ke svému konci a za 21 dní přivítáme rok nový. Věřím, že bude klidnější a uvolněnější. Letošní rok byl mimo jiné o Covidu, očkování-neočkování… Celý rok jsem byla přímou součástí a klobouk dolů před všemi zdravotníky, kteří hlavně v těchto dnech dělají, co můžou. Doufám, že se blýská na lepší časy a svátky všichni prožijeme ve zdraví a klidu. Teď je čas jít dál. A to doslova,“ doplnila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Fanoušci mají stále s něčím problém

Stačila necelá hodina na to, aby se pod fotografií objevilo několik komentářů. I když někteří fanoušci samozřejmě s názory Ochotské souhlasí, jiní si dělají z fotografie legraci nebo na ní hledají chyby. „A to jako bez rukavic?“ ptá se jeden, zatímco druhý dodává: „A s takovými nehty, jo?“

Nezbývá než doufat, že příští rok bude opravdu o něco lepší, zmírní se šíření nemoci covid-19 a nebude se už tolik řešit očkování a další opatření. To by si jistě přála nejen Michaela Ochotská, ale snad úplně každý z nás.

Zdroj: Blesk.cz, super.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články