Michaela Kuklová se kromě hraní živí také malováním. Její inspirací je i syn Veroniky Arichtevy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michaela Kuklova
Zdroj: Profimedia

Michaelu Kuklovou si diváci spojují s princeznou Jasněnkou, ale i s mnoha dalšími rolemi. Kromě herečky je ale také malířkou. Z počátku šlo jen o koníček, pak ale zjistila, že ji dokáže její zájem dokonce i uživit. A tak se mu věnuje souběžně s herectvím.

V roce 2021 ukončila vztah se svým partnerem Josefem Wittnerem. Zůstala pak na syna Románka úplně sama. Stala se matkou samoživitelkou, což pro ni na začátku nebylo vůbec snadné.

„Funguji tak od tří let mého malého. Jsem zvyklá být v zápřahu. Mojí výhodou je, že dělám věci, které mě baví a naplňují,“ svěřila se před časem pro Super.

Vydělává si malováním

Když se během covidu nemohla Kuklová živit svou prací, využila toho, že umí malovat. Ukázalo se, že za její obrazy jsou lidé ochotni platit poměrně vysoké částky. Nemusela se tak bát, že nebude mít peníze.

„Lidé mi posílali fotky svých blízkých, šlo třeba o rodiče, kteří už nežijí, nebo o zemřelého syna. Nejvíc maluju vnoučata prarodičům, což mě baví, děti jsou super,“ říká Michaela v rozhovoru pro Novinky.

Doplňuje, že ji kdysi překvapilo, že se dokáže malováním uživit. „Nejsem tak produktivní, musela bych malovat rychleji, kdybych se tím chtěla živit úplně,“ dodává s tím, že herectví rozhodně nehodlá pověsit na hřebík.

Namalovala syna Veroniky Arichtevy

Děti maluje Míša poměrně často. Některé jsou pro ni ale inspirací víc než jiné. A jedním z nich je i malý Luka, syn Veroniky Arichtevy. Právě s jeho portrétem se pochlubila na sociální síti.

„Luka od Veroniky Arichtevy jako andílek podruhé, tentokrát v akvarelu. Miluju jeho výrazy. Je mi inspirací už poněkolikáté. Na druhém obrázku je kamarádka, akademická malířka Zuzka. Je prostě krásná, má něžnou duši a občas se umí tvářit divoce,“ napsala ke svému příspěvku, kde ukázala lidem dva své obrazy.

V komentářích se dočkala milých vzkazů a pochval. Stejně tak i její model je u sledujících oblíbený. Možná tak Luka bude pro Kuklovou inspirací v budoucnu ještě několikrát.

Zdroj: Instagram, Super, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články