Martina Pártlová si užívá na Bali s partnerem i dcerou. Ta se na začátku pobytu nalokala vody s chemií

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Martina Partlova
Zdroj: Nextfoto

Martina Pártlová si užívá dovolenou na Bali. Na svých sociálních sítích už několikrát ukázala, že to umí pořádně rozjet. Například z posledního příspěvku je vidět, že párty si užívá opravdu naplno i se svou dcerou. Přitom ještě před měsícem měla právě o malou Stellu strach, když se běhme pobytu nalokala vody s chemií.

Pártlová s přítelem Josefem a dcerkou bydlí na Bali v tradiční chatce s bazénem. Právě ten se ale stal na začátku dovolené problémem. Holčička se totiž během chvíle nepozornosti rodičů nalokala vody a bylo jí pak velmi špatně.

„Včera Pepina z tohohle bazénu vypila několik litrů. V noci poblila mě, sebe, Martinu, postel, koupelnu. Jak vysvětlit těm dětem, že to nemusí pít? Vždyť tam musí sypat strašně chemie, aby ti neupadla noha, když ji tam strčíš,“ napsal na svém profilu tehdy Josef Vařeka.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Stelle se udělalo za pár dní lépe, rodiče teď na ni dávají pozor. I sama holčička ví, že bazén je sice místo, kde si užije hodně zábavy, ale také tam hrozí nějaké to nebezpečí.

Užívají si párty naplno

Na neklidný začátek dovolené už Martina dávno zapomněla. Pochlubila se naopak lidem s tím, jakou si včera užila s přáteli přímo v chatce párty. Hudba hrála naplno, tančili dospělí, ale i děti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

Pártlová ukázala sledujícím, jak jim hrála živá kapela, jak se děti bavily hraním na hudební nástroje i tančením, jak barman připravoval drinky. Jednoduše je vidět, že to byla opravdu zábava pro každého bez ohledu na věk.

Společně s Pártlovou si užila úžasný večer také Martina Gavriely, která na své sociální síti sdílela také nějaké ty střípky z události.

Napsala, že podobnou párty v České republice nikdy nezažila. Podotkla pak, že to je nejen prostředím, ale i lidmi, se kterými se měla možnost poznat.

Pivo si dopřává v chatě i u bazénu

Včerejší párty není to jediné, na co bude Pártlová ještě dlouho vzpomínat. Nedávno se pochlubila lidem i tím, jak to vlastně vypadá v chatce, na zahradě a u bazénu.

Prozradila jim, na kterých místech nejraději popíjí pivo, ukázala jim i několik stromů, pod kterými ráda odpočívá ve stínu.

S rodinou si zkrátka Martina užívá dny, na které jen tak nezapomene. A díky jejím videím s ní mohou radost prožívat i její sledující.

Zdroj: Instagram, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články