Martin Maxa oplakává čtyřnohého přítele. Po boku mu stál dlouhých 18 let

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin maxa
Zdroj: Nextfoto

Martin Maxa se nebojí vyjádřit své city, a proto se také svěřil s velkou bolestnou ztrátou. Za duhový most mu totiž odešel jeho milovaný kocour Jetýlek, který s ním strávil 18 let života.

Maxa je známý sympaťák, který i ve svých letech může ukázat skvělou postavu a vypracované svaly. Je to ale také člověk, který miluje zvířata a užívá si jejich přítomnost. Proto bude ještě nějakou dobu smutnit nad ztrátou blízkého mazlíčka, který u něj byl v nejtěžších chvílích.

Nemocný kocour odešel do nebe

Martin Maxa jen těžce snáší velkou ztrátu. „Milí přátelé, s bolestí oznamuji, že mě navždy opustil můj věrný chlupatý kamarád Jetýlek. Ti, kdo mě znají, jistě ví, jak moc jsem ho měl rád. Už dlouho byl nemocný,“ svěřil se na svém instagramu fanouškům.

„V úterý se ke mně naposledy dobelhal a já věděl, že se se mnou přišel rozloučit. Vzal jsem ho do náruče a prošel jsem s ním jeho oblíbená místa. Potom se mi ještě naposled podíval do očí a já už mu stihl jen za všechno poděkovat. Pak umřel,“ pokračoval.

„A já cítil, jak v tom okamžiku umřel i kousek mě. Brečím ještě teď, když tahle slova píšu, a cítím se strašně osamělý.“ Maxa mu poslal také vzkaz, který se k němu určitě dostane. „Můj milý Jetýlku, ještě jednou Ti děkuju za to, že jsi mi celých 18 let přinášel jenom radost.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Maxa (@martinmaxa.zpevak)

Fanoušci s ním soucítí a posílají povzbudivé vzkazy

„Za to, že jsi tu se mnou byl i v mých nejtěžších chvílích a pomáhal mi překonávat všechny trable, příkoří i zrady těch, od kterých jsem to čekal nejméně. Ať je Ti v Tvém kočičím nebi krásně! Moc mi chybíš. Tvůj Martin,“ dopsal český zpěvák svůj dopis kocourovi.

Ke svému příspěvku pak Maxa přidal také několik fotografií, na kterých je vidět právě kocour Jetýlek. Vzpomínat na něj bude velmi dlouho. Milovníci zvířat jistě tuší, jaké to je přijít o chlupatého kamaráda, ke kterému měli blízký vztah.

Fanoušci Maxovi posílají povzbudivé zprávy. Pochválili také slova, která svému Jetýlkovi napsal. Na jednu stranu se některým může zdát, že to zpěvák moc prožívá, na druhou stranu je krásné, že se o zvíře staral dlouhých 18 let. V kočičím světě je to úctyhodný věk a Maxa má být na co pyšný.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články