Martin Hofmann s netradiční ozdobou na hlavě. Oslovili byste ho?

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
martin hofmann
Zdroj: Nextfoto

Martin Hofmann nepatří mezi herce, kteří by vymetali večírky nebo jiné společenské akce. Fanoušci ho ale mohou sledovat na instagramu, kam vkládá fotky hlavně ze svého soukromí.

V létě musel začít pracovat na své postavě, protože po úrazu vyšel z formy. Fotkou z posilovny se pochlubil i svým sledujícím. V posledních týdnech můžete herce vidět například v komedii Střídavka, kde si zahrál jednu z hlavních rolí.

Hofmann jako mladý zajíček

„Vezmu si na sebe máloco. Třeba rolák nikdy. Na druhou stranu zase vím, co mi sekne! Čauky!“ napsal Hofmann k příspěvku, ke kterému doplnil také zvláštní fotografii.

Herci rozhodně nechybí nadhled, což fanoušci ocenili. Na hlavně mu totiž přistála čelenka s králičíma ušima. V růžové barvě samozřejmě. A protože si ze sebe herec rád dělá legraci, přidal k tomu právě tento text.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Hofmann (@mhofmann.cz)

Růžové uši k jeho modré košili ladí

Na snímku má kromě růžových králičích uší také modrou košili a vypadá to, že sedí na zahrádce restaurace a užívá si podzimní hřejivé slunce. Fanoušci se v komentářích netají tím, že je Hofman pobavil.

Vidět ho můžete ve filmu Střídavka jako otce dospívajícího chlapce, který se dostal do průšvihu. Právě tato komedie měla velký úspěch hlavně v letních kinech, ve kterých se promítala. Hofman nezapomněl sdílet ani snímek se svou hereckou kolegyní Kristínou Svarinskou, se kterou má právě ve Střídavce malé miminko.

Herec si jinak své soukromí střeží, ale fanouškům dává najevo, že je s nimi rád. Sdílel sice snímky z posilovny, kde na sobě maká, ale kromě cvičení musel také do svého jídelníčku zařadit zdravé potraviny.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články