Manželka Martiny Navrátilové líbala jinou ženu. Ještě se u toho nechala natáčet

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martina navratilova
Zdroj: Profimedia

Martina Navrátilová je již několik let manželkou krásné Rusky Julie Limigovové. Ta se nyní ale ukázala v reality show, kde líbala jinou ženu. Znamená to, že se jejich manželství chýlí ke konci?

Za Martinu se Julia provdala před sedmi lety. Je to bývalá Miss Sovětského svazu z roku 1990 a nyní se stala televizní hvězdou díky účastí v seriálu Paničky z Miami. V něm můžete vidět běžný život šesti manželek, které žijí na jihovýchodním pobřeží USA.

Julia je v seriálu první lesbičkou

Jak uvedl server isport.cz, Julie Lemigovová je první účastnicí, která přiznala svůj lesbický vztah. Svou manželku Martinu také všem ukázala. „Tohle je moje manželka Martina,“ představila slavnou tenistku na ukázce. Premiéru bude mít pořad až za 2 týdny.

Její kolegyně ze seriálu jsou nejdříve trochu zaskočené, ale poté se všechny pěkně rozjedou. V dalších záběrech je už jasné, že to, že má doma manželku, vůbec nic neznamená. Rozjíždí se flirtování, Julia také neodmítne koukat se na striptýz.

Šok ale možná pro některé bude, že se s jednou blondýnkou dokonce líbá. „Mám spoustu nových zážitků, prožitých dobrodružství, ale hlavně to bylo hodně srandy! A také pořádné drama…“ zve na sledování pořadu Julia. Co ale na to říká její Martina, zatím nevíme.

Julia poznala nové kamarádky

Díky reality show ale poznala několik skvělých lidí, se kterými se sbližuje. Jednou z nich je exmanželka Scottieho Pippena, basketbalové hvězdy. Chce se stát novou Kim Kardashianovou. Další je blondýnka Nicole Martinová, která je lékařkou.

Cílem této show je ukázat lidem, jak se žije lidem v luxusním sídle a s mraky peněz na účtech.

Julia se s Martinou seznámila už před mnoha lety, pro dailymail.co.uk vzpomínala na jejich začátky.

„Předpokládám, že naše podobné východoevropské zázemí zpočátku poskytovalo spojení mezi námi,“ řekla Julia. „Měly jsme toho hodně společného. Pamatuji si, že byla velmi zábavná a my jsme se jen hodně smály.“

Zdroj: isport.cz, dailymail.co.uk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články