Manželce Majka Spirita to neskutečně sekne i v odvážném modelu. Neuvěříte, že toto je vůbec možné

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Majk Spirit
Majk Spirit

Raper Majk Spirit a jeden z porotců soutěže Hlas Česko Slovenska je šťastný muž. Jeho ženu, modelku Mariu, by mu mohl každý závidět. Přestože nedávno porodila svého prvního potomka, postavičku má pořád jako lusk. Možná vypadá dokonce i lépe než kdy předtím. Posuďte sami.

Majk Spirit se s touto Ukrajinkou oženil 17. července minulého roku. Nutno dodat, že pár na nic nečekal, jelikož se zasnoubil teprve před rokem.

Modelka, která se na sociálních sítích prezentuje jako Maria Dušička vzhledem k tomu, že takové je skutečné příjmení jejího manžela, se vdávala už s těhotenským bříškem.

Fotografie z ráje

Dcera Aria se narodila 1. října minulého roku a rodičům dělá neuvěřitelnou radost. Už s ní dokonce vyrazili i na dovolenou. Aktuálně si totiž užívají horkého písku v prosluněné Dubaji.

Z dovolené už Maria stačila zveřejnit pár snímků s malou dcerou v náručí nebo interiér hotelu. Fotografii, která vyrazila všem dech, pak přidala přímo z hotelového pokoje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @maria.dusicka

Vyfotila se pouze v módních bílých bikinách zajímavého střihu, na nějž by si troufl málokdo. Placky jsou z dílny anglické značky, která se zabývá udržitelnou módou.

Fotka nasbírala jen pár hodin od uveřejnění tisíce lajků. Není divu, krásná Maria se dostala po porodu do formy opravdu bleskurychle.

Hrdý a vzorný tatínek

I Majk Spirit se pochlubil střípky z ráje na svém instagramovém profilu. Nechal se zvěčnit jako vzorný tatínek, který kromě toho, že tlačí před sebou kočárek s dcerkou, nese své milované i kabelku.

Tito tři zkrátka vypadají jako reklama na šťastnou rodinku a my jim přejeme, aby jim to vydrželo co nejdéle.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články