Makhmud Muradov se vyfotil s Ruminkou, která mu z oka vypadla. S Monikou Bagárovou ho dlouho nikdo neviděl

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Muradov Makhmud
Zdroj: Nextfoto

Uzbecký MMA bijec Makhmud Muradov sdílí na svých sociálních sítích většinou věci spojené s jeho profesí. Jednou za čas ale přidá také foto se svou roztomilou dcerou Ruminkou, učinil tak například i tuto neděli. Maminka holčičky však na jeho sociální síti zcela chybí.

Uzbecký bojovník ve smíšených bojových uměních Makhmud Muradov žije už tři roky s českou zpěvačkou Monikou Bagárovou. Společně mají dvouletou holčičku Rumiu.

Selfie s roztomilou dcerou

Muradov je velmi vytížený a s dcerou se nevídá tak často, jak by si zřejmě sám přál. Proto si každou chvíli vedle své holčičky pořádně užívá.

Svědčí o tom i fotka, kterou nedávno přidal na svůj instagram. Na ní si se k sobě se svou roztomilou dcerkou pořádně tulí a dělají si přitom selfie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

„Přejeme vám všem krásné prázdniny s mojí malou princeznou,“ napsal bojovník ke snímku. Holčička navíc vypadá, jako by mu z oka vypadla.

V Čechách se objevuje jen sporadicky

„Mach“ jak se zápasníkovi někdy říká, je pořádně vytížen. Sport, který jej proslavil, dělá aktivně především ve své domovině v Uzbekistánu.

Když Ruminka slavila před měsícem druhé narozeniny, Muradov sice na oslavu dorazil, ale bylo tomu tak po dvou měsících, kdy se v Čechách vůbec neukázal.

S Monikou ho dlouho nikdo neviděl

Začíná se tedy znovu spekulovat o tom, zda tvoří Mach s Monikou ještě vůbec pár. Jednou už se totiž kvůli bojovníkově zaneprázdněnosti rozešli. A nyní to nevypadá o moc lépe.

O tom, že něco není v pořádku, svědčí i fakt, že s maminkou svojí dcery nemá Mach na instagramu ani jednu společnou fotku. Uvidíme časem, zda se ke spekulacím alespoň jeden z nich vyjádří.

Zdroj: Instagram, Aha!, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články