Lukáš Hejlík si toho na sebe naložil moc. Má málo času na rodinu, ani neví, co dělá jeho žena

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas hejlik
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Některé celebrity nedovedou odhadnout, kolik si toho na sebe mohou naložit. Často se pak přepínají, což končí zdravotními problémy. Své o tom ví i herec Lukáš Hejlík, který v poslední době trpí bolestmi zad. A důvod? Jednoduše si nabral víc práce, než je jeho tělo schopné unést.

Lukáš Hejlík je především herec. V poslední době ho fanoušci vídají pravidelně na televizních obrazovkách TV Nova, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jeho postava je, jak on sám říká, proutník, který si pozornost žen jednoduše užívá.

Natáčení milostných a líbacích scén mu prý příjemné obvykle není. „Ono to probíhá tak, že kolem vás stojí 25 lidí ze štábu. Především holkám to musí být nepříjemné. Mně to teda taky příjemné není, ale už jsem to párkrát absolvoval,“ řekl v rozhovoru.

Natáčení Ordinace v růžové zahradě ale není rozhodně to jediné, čemu se Lukáš věnuje. Nedávno si na instagramu postěžoval, že toho má opravdu hodně, a dokonce přiznal, že to bohužel odnesla i jeho záda. A nejen to.

68 závazků

„Stále se prsím, kolik toho, kde hrajeme, jak natáčím, moderuju, lítám. Ale to, že jsem měl za říjen 2022 celkem 68 závazků, už trochu přineslo oběti,“ napsal v příspěvku herec. Doplnil, že to odnesla nejvíc ze všeho záda, ani jeho hlasivky ale nejsou zcela v pořádku.

Hejlík si toho na sebe zkrátka vzal moc a velmi dobře si to uvědomuje. K jedné z akcí, na kterých se v poslední době objevil, patří například i návštěva oslav pořadu Listování, kde se sešel s návštěvníky dětského oddělení rakovnické knihovny, jak píše Rakovnický deník.

Snaží se maximálně věnovat rodině

Na listopad si Lukáš předsevzal, že si toho na sebe nenaloží tolik. Rád by se víc věnoval rodině.

Letos slaví 10 let od svého vzniku jeho Gastromapa, do níž zaznamenává zajímavá jídla v podnicích, které navštívil. Ani tak ale nemá Lukáš cestování po restauracích dost. Snaží se oddělovat tento svůj zájem od volného času a rodiny, ale ne vždy se mu to daří.

„Je pravda, že mám zahlcené zprávy, kam bych se měl zajet najíst nebo podívat, ale to nikdy nemohu stihnout. Dřív jsem přišel domů a zavřel se někam s počítačem, ale to jsem úplně omezil,“ svěřil se herec Blesku.

„Pracuji na cestách ve vlaku nebo v autě, ale jakmile přijdu domů, užívám si manželku a syna. I tak je to méně, než bych chtěl. Kolikrát až na sociální síti zjistím, kde moje žena byla,“ říká s lítostí.

Zdroj: Instagram, Rakovnický deník, Blesk, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články