Lucie Borhyová se svým o 10 let mladším partnerem už bydlí. Je jednatelem její firmy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Borhyova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Borhyová má už několik let vztah s o deset let mladším Michalem Smečkou. Před veřejností svůj vztah rozhodně neskrývají, zároveň ale moderátorka nepatří k těm, kdo by o soukromí denně informoval na sociálních sítích. Všechno okolo partnera si tak nechává více méně pro sebe.

S brněnským právníkem je už dlouho a veřejně se to ví. Nějaké společné fotografie by ale člověk hledal jen velmi těžko. Proto je s podivem, že se nedávno Lucie ohledně svého vztahu veřejnosti trochu otevřela a přiznala, že se svým partnerem už nějaký čas bydlí.

„Rozhodně to není vztah na dálku, protože bydlíme společně v Praze a do Brna jezdíme s partnerem za jeho rodinou,“ přiznala Lucie aktuální situaci Blesku. S dvojicí navíc žijí i Lucčiny děti Lucas a Linda.

Měla se vdávat

Se současným partnerem je Lucie očividně velmi šťastná. Podle některých lidí by možná po tak dlouhé době ve vztahu měla dvojice uvažovat i o manželství. Zdá se ale, že je moderátorka nyní spokojená s tím, co má.

V minulosti už se přitom vdávat měla. A to ne jednou, ale rovnou třikrát. Byla zasnoubená, nikdy ale na svatbu nakonec nedošlo. Ani tak ale pohledná blondýnka na lásku nezanevřela a teď se zdá, že skutečně našla toho pravého.

Na akce chodí většinou sama nebo s kolegy

Ačkoli se o jejím vztahu ví už dlouho, Lucie se snaží ho příliš před médii nekomentovat a svého partnera do společnosti nevodí. Na veřejnosti se objevuje obvykle sama nebo v doprovodu svého moderátorského kolegy Reye Korantenga.

S Michalem Smečkou se prezentuje především pracovně. Její partner je jednatelem její firmy. O moc více informací o něm ale moderátorka neprozradila.

Stejně jako si střeží své soukromí s partnerem, neukazuje na veřejnosti ani své děti. Zatímco jiné celebrity se se svými ratolestmi hrdě chlubí, Lucie je sociálních sítí ušetřila. Na těch se nicméně sama ukazuje pravidelně a s lidmi sdílí své zážitky z práce i chvil, kdy odpočívá sama doma nebo na zahradě.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články