Leoš Mareš za dovolenou utratil majlant. Z té cifry se vám protočí panenky

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
leoš mareš
leoš mareš

Se jménem Leoš Mareš se pojí hodně „nej“. Nejznámější a nejlépe placený český moderátor, nejvlivnější osoba českého Instagramu a další. Cokoli se týká jeho jména s sebou nese vždy exkluzivitu. Jako třeba jeho poslední dovolená v Maroku.

Leoše Mareše netřeba představovat. Málokdo je tak známý jako on. Jeho celkový roční výdělek se odhaduje na 90 milionů korun. Výčet jeho aktivit je rozsáhlý.

Už přes dvacet let moderuje s Patrikem Hezuckým ranní show na Evropě 2, moderuje v televizi, má vlastní koncerty, moderuje soukromé akce a až polovina jeho příjmu je z Instagramu.

Spolupráce si Mareš vybírá, ale příliš se netají tím, že v době koronaviru ho živí v podstatě hlavně reklama na sociálních sítích.

Život v luxusu

Z mladičkého nerozvážného zpěváka, který měl spoustu excesů v médiích a kromě svých kožichů byl známý i dopravními nehodami, dospěl.

Investuje a užívá si život v luxusu, nedávno se přestěhoval do nového bytu za třicet devět milionů korun, jezdí Rolls-Roycem za deset milionů korun. A také dává přednost samaritánským činům před průšvihy.

Na poslední dovolenou vyrazil s manželkou Monikou Marešovou do Maroka. Na tu dorazil hned z letiště z Lanzarote, kde pobýval předtím.

Dovolená nabitá zážitky

Přílet soukromým letadlem si vyžádal honosné přivítání na letišti v Marakéši. Lobby v příletové hale s fotbálkem ze skla, kávou, jejíž pěna měla na sobě podobiznu manželů Marešových, humidor na doutníky zdarma, to byl jen počátek velkého luxusu, který si Leoš s Monikou dopřávali.

Dovolit si to, co Mareš, může opravdu málokdo. Navštívili Villu Oasis, kterou vlastnil francouzský návrhář Yves Saint Laurent. Při výletu do pouště si zařádili na čtyřkolkách. Navštívili vesnici Berberů v pohoří Atlas a celou dovolenou zakončili snídaní v balónu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Luxusní snídaně při východu slunce při privátním letu balónem byla jen třešničkou za celou dovolenou.

Hotel za statisíce

Mareš se prostřednictvím instastories pochlubil i hotelem. Při pohledu na něj máte pocit, že jste ve městě, ale dveře do jednotlivých domů jsou ve skutečnosti dveře do jednotlivých pokojů.

Pokud si představujete obyčejný hotelový pokoj s manželskou postelí, jste opravdu na omylu. Pokoj měl tři patra, vstupní lobby a několik ložnic.

Při pohledu na mramorovou koupelnu tak i Marešovým, kteří jsou přeci jen na nějaký luxus zvyklí, spadla brada úžasem.

Cena hotelu se pohybuje od 32 000 do 165 000 Kč za noc. Vzhledem k velikosti pokoje se Marešovi rozhodně blíží spíš druhé částce. Týdenní dovolená se vší parádou tak stála statisíce korun.

Většina fanoušků oceňuje, že Leoš sdílí s obyčejnými smrtelníky, jaké to je užívat si dovolenou na vysoké noze. Podívají se tak do míst, která by jinak nikdy neviděli. A vtipkují, že si od této chvíle sázejí do loterie nebo čekají na zázrak. Další komentující naopak napsal, že Marešovo stories je lepší než prémiový účet na stránce s videi pro dospělé.

Autor: Naďa Brožová

Související články