Leoš Mareš s Monikou oslavili 5 let od svatby. Vztah zpečetili dcerou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Maresova Leos Mares
Zdroj: Profimedia

Jsou pravděpodobně jedním z fanoušky nejoblíbenějších párů v České republice. Leoš Mareš a Monika Marešová denně se sledujícími komunikují na sociálních sítích a informují je nejen o svém profesním životě, ale i o tom soukromém. Dnes se oba pochlubili prakticky stejnou fotografií. Pár slaví už páté výročí svatby.

Seznámili se na svatbě společného přítele. Monika tehdy Leoše naprosto ohromila. Jelikož pršelo, nabídl jí jako gentleman své sako. Ona přijala. A tak vznikla jejich první společná fotografie, popisuje server Extra.

Po svatbě se pár začal scházet, a nakonec se ukázalo, že jiskra, která mezi nimi přeskočila, se rozhořela. V roce 2017 tak Leoš požádal Moniku o ruku. 20. února 2018 se vzali a od té doby kráčí životem společně jako manželé.

Vztah zpečetili dcerou

10. března 2022 oznámil Mareš na své sociální síti narození dcerky. Tu s manželkou pojmenovali Alex. První společný potomek jejich vztah ještě více utvrdil. Malá holčička se už od prvního dne podobá tatínkovi, který se s ní chlubí na instagramu, jak jen může.

Monice se starostí o dcerku pomáhá, jak se jen dá. Ta tak má mnoho času na své zájmy a v péči o dítě se s Leošem střídají. A stejně jako jim to klape při starostech o miminko, je jejich život spokojený i v mnoha dalších oblastech.

Monika i Leoš jsou ve vztahu šťastní a oba to potvrdili přidáním zamilované fotografie ze svatby na své sociální sítě. Monika jen stručně připsala, že jde o pět let starý snímek, Leoš dodal k popisku několik rudých srdíček.

Nejkrásnější pár světa

Že jsou spolu Leoš s Monikou šťastní, fanoušci vnímají naplno. V komentářích se objevují gratulace sledujících, kteří jim pětileté výročí přejí. Uživatel nadz2912 si pak dokonce myslí, že nejde o nejkrásnější pár jen u nás, ale rovnou na celém světě.

„Věřím, že k té pětce přibude jednou i nula. Moc vám to spolu sluší. A největší ozdobou je vám vaše krásná princezna. Tak ať ty další roky jsou jen lepší a lepší,“ vzkázala páru lady Zuzi.

Od dalších sledujících se pak Leoš i Monika dočkali především mnoha milých přání a srdíček. Jistě je pro ně radostí prožívat společnou lásku za podpory dalších lidí. Pro mnohé jsou možná vzorem dokonalé rodiny.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články