Leoš Mareš s manželkou si zahráli na Pata a Mata. Postavili dětskou postýlku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš by se měl podle videa, které zveřejnil na svém Instagramu, věnovat raději bavení lidí a moderování akcí. Jeho manželka Monika totiž za několik týdnů porodí, a tak se moderátor s vervou pustil do skládání postýlky.

Jeho počínání můžete sledovat právě na videu, které sdílel. A nejen to, svěřil se také s tím, jak dlouho mu to trvalo. Ten, kdo už někdy postýlku skládal, může konstatovat, že mu to trvalo příliš dlouho. Přitom má moderátor už dvě velké děti, takže by měl mít s touto činností zkušenosti.

Fanoušci mu radí, ať takovou práci nechá Monice

Leoš svým videem pobavil, k němu pak přidal také fotografii. Na videu je jasně vidět, že mu skládání postýlky zabralo opravdu mnoho času. K videu napsal jen popisek s časovým údajem 2 hodiny a 50 minut. Nemusel ale k tomu nic dodávat, protože fanoušci si všimli detailů na obloze.

Ta se totiž hodně mění s tím, jak Leoš pokračuje se stavbou dětské postýlky. Fanoušci se českému oblíbenému komikovi vysmáli, že to měl raději nechat na své manželce. Také fanynky se svěřily s tím, že si postýlku raději složily samy.

Leoš uvedl, že montovat postýlku začal těsně předtím, než se setmělo. Je to vidět i na výsledném videu. S Monikou se snaží podle návodu dopídit správného rozložení postýlky. Video samozřejmě fanoušky pobavilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš kutilského ducha zřejmě nemá

Leoš Mareš se netají tím, že na takové věci není stavěný. Vzhledem k tomu, že už má dvě děti, měl by mít montování postýlky v malíčku. Podle toho, co sdílel, to tak ale nevypadá a jeho sledující mu to dali náležitě najevo.

Moderátor má ale štěstí, protože Monika se zatím rodit nechystá, do termínu jí zbývá ještě několik týdnů. Leoš tak může bavit své fanoušky dál svými kousky. Nejlépe jeho počínání zdůrazňuje fotografie, na které leží pod postýlkou a jsou mu vidět pouze nohy.

Snaží se smontovat postýlku ze spodní části a je vidět, že se mu to několikrát nepodaří. Fanoušci by mu určitě poradili, stal se ale spíše terčem posměchu. Naštěstí mají jeho sledující stejný smysl pro humor jako moderátor, který tak jejich slova vzal určitě s úsměvem.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články