Leoš Mareš dorazil ke kadeřníkovi s malou Alex. K dnešním narozeninám dostal dojemné přání od maminky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Moderátor Leoš Mareš dnes slaví své 46. narozeniny. Na velkou slávu se těšil, proto se na ni připravoval už předem. Že mu bude zase o rok víc, upozornil fanoušky už včera, a navíc se na instagramu pochlubil tím, že navštívil kadeřníka. A v salonu s ním rozhodně nebyl sám.

Malá Alex znamená pro Mareše všechno. Toho si nejspíš většina fanoušků na sociálních sítích všimla. Jenže hrdý tatínek se od miminka nedokáže odpoutat snad ani na vteřinu. I v kadeřnickém křesle tak holčičku svíral v náručí, aby ji mohl naživo obdivovat i kadeřník.

„Tak jsme byli poprvé u kadeřníka. Zatím tedy jenom já. Doma potřebovali pohlídat, tak jsem ji vzal s sebou,“ objasnil moderátor u fotky od kadeřníka. Jak je vidět, hlídání dcery se dá skloubit s čímkoli. Nebránilo ani tomu, aby Mareš změnil trochu před narozeninami image.

Velké přípravy

Leoš se na své narozeniny očividně těšil, když se kvůli nim rozhodl pro nový sestřih. Navíc si chtěl pravděpodobně pojistit gratulace od fanoušků, kterým velmi nenápadně naznačil, že bude slavit. Ve svých stories pak dodal: „Jeden muž a nemluvně. Zkrátka musela se mnou.“

Pak také přiznal, že když vystoupil s autem i se spící dcerkou, kadeřník prý čekal, kdy z vozu vyleze i Monika.

Když mu došlo, že s Leošem jeho žena nedorazila, byl trochu zmatený a bál se, jak to nakonec celé dopadne. Malá Alex ale většinu času v salonu prospala.

Kadeřník, který je očividně Leošovým dobrým přítelem, nakonec neodolal a malou holčičku ve vajíčku pohoupal. Dodal ale, že je mu trochu líto, že nemá zatím na její malé hlavičce co stříhat. Až na to dojde, je ale asi jasné, kam Mareš s dcerou dorazí.

Zpráva od maminky

O gratulace k narozeninám nemá Mareš nejspíš nouzi. Fanoušci ho milují a on se navíc včerejšími příspěvky pojistil, že nikdo nezapomene. Jednu z největších radostí mu ale udělala jeho maminka. Dojemná slova, kterými mu pogratulovala, sdílel moderátor na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„1976. Ranní zpráva od maminky: Leoši, krásné narozeniny, přeji ti jen to nejlepší v tvém ještě stále mladém životě, zdraví, štěstí a úspěch. Máš pro co žít, a tak o sebe pečuj. Jsi mé všechno. Máma,“ pochlubil se Mareš s gratulací. Přidal také fotku maminky z dob, kdy byl on sám malým dítětem.

„Dnéééés se podíváme zpátky do minulosti o 46 let,“ zasmál se nakonec a připomněl tak jedno z oblíbených rozhlasových vysílání, kterým se před několika lety proslavil společně s Patrikem Hezuckým.

Humor ho nepřechází ani s přibývajícími lety. Fanoušky tak bude nejspíš ještě pěkných pár roků bavit svým moderováním, ale i příspěvky na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články