Lana del Rey vypadala v 7 letech jako divoška. Její ďábelský pohled vás vystraší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lana del rey.
lana del rey.

Éterická, nadpozemská a tak trochu z jiného světa. Tak na mnoho lidí dnes působí zpěvačka Lana Del Rey. Jenže v dětství to byla obyčejná blondýnka, která si rozhodně nemyslela, že ji jednou bude znát celý svět.

Dnes je Lana Del Rey považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Fanoušky dostává svou nadpozemskou éterickou krásou a velkýma očima.

Jako malá holčička ale Lana rozhodně tak jako dnes nevypadala. Bylo to blondýnka, která měla do své současné podoby hodně daleko.

Malá divoška

Lana zřejmě zamlada nebyla hodná holčička. Na fotografii se svou sestrou, kterou zveřejnila na svém Instagramu, má doslova ďábelský pohled.

V roce 2012 vydala album Born to Die, kde zpívá o svých divokých mladých letech. Zpěvačka dokonce přiznala, že se v teenage letech léčila ze závislosti na alkoholu.

Rodiče ji tehdy poslali na internátní školu, aby se své závislosti zbavila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lana Del Rey (@lanadelrey)

Jednalo se o školu Kent School v Connecticatu, která se řídila přísnými pravidly. Laně bylo v tu dobu teprve čtrnáct let a přiznala, že rodiče se o ni neskutečně báli.

Dívka si v tu dobu alkohol dopřávala klidně každý den a klidně i sama. Svou lásku k pití celému svému okolí tajila.

Uvědomila si, že má problém

Sama ale zjistila, že mít v tak mladém věku takovou závislost je hodně špatné. Elizabeth Grant, jak se Lana jmenuje občanským jménem, zjistila, že jestliže jí alkohol takhle chutná a baví ji víc než cokoliv jiného, řítí se do záhuby.

Naštěstí se dokázala závislosti zbavit. Sama netuší, kam by se jinak její život dál ubíral.

Zpěvačka, která z blond barvy přesedlala na hnědou, ale rozhodně není žádná upejpavá žena, spíše naopak. Jedna z jejích písní mluví o tom, že slavná je díky tomu, že do postele vlezla s každým.

Částečně je to prý pravda, Lana přiznala, že spala se spoustou mužů, ale žádný jí v kariéře nepomohl.

Výhodný vztah?

Několik let žila s mužem, který pomohl dostat na kariérní vrchol mnoho zpěváků a zpěvaček. Ona ale měla smůlu. Vztah s tímto mužem, který byl šéfem jednoho vydavatelství, trval sedm let, ale nebylo jí to k ničem. Jí ke kariéře nepomohl, což ji velmi naštvalo.

I přesto v minulosti její náručí prošlo velké množství mužů. Randila s kontroverzním zpěvákem Marilynem Mansonem, Axlem Rosem z Guns N’ Roses či hercem Jamesem Franco.

V současné době už žádného muže k tomu, aby se stala slavnou, nepotřebuje. Sama si na svůj úspěch rozhodně nemusí stěžovat.

Autor: Barbora Turková


Související články