Ladislav Štaidl přiznal během života mnoho milenek. Ženu, kterou si chtěl vzít, ale tajil

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Staidl Ladislav
Zdroj: Profimedia

Ladislav Štaidl byl známý sukničkář. Kolik žen prošlo jeho ložem, lze jen stěží hádat. Ty nejznámější se nebál dokonce vyjmenovat ve své autobiografii. Jedno jméno však vynechal. Tajemnou ženu, jejíž snímek se objevil v dokumentu o Karlu Gottovi, identifikovala až Anna Štaidlová.

Před rokem zemřel hudebník a skladatel Ladislav Štaidl. Kromě talentovaného umělce byl také velkým milovníkem žen, který se o svých avantýrách příliš nestyděl hovořit.

Milenkami se nikdy netajil

Ve své autobiografii Víno z hroznů se nebál pár kontroverzních jmen svých milenek zveřejnit. Patřily mezi ně například Pavlína Filipovská, Eva Pilarová, Jitka Zelenková, Yvonne Přenosilová či Dara Rolins.

Mnoho z těchto žen ho navštěvovalo, přesto že už byl dávno ženatý se svou jedinou manželkou Annou. O jedné ženě však Štaidl nikdy nemluvil. A přitom by bylo o čem.

Jednu zamlčel

Vše začalo po odvysílání dokumentu Karel. Ve filmu Olgy Malířové Špátové se objevila fotografie z doby, kdy byl Ladislav Štaidl s Karlem Gottem na turné v Las Vegas.

Na snímku byli zachyceni nejen tito dva umělci, ale také krásná tmavovláska, která se právě k Ladislavovi až podezřele tiskla.

Nikdo z přátel zesnulého skladatele netušil, o koho se přesně jedná. Dokonce šly zvěsti o tom, že se má jednat o tehdejší modelingovou hvězdu Twiggy.

Měla být jeho budoucí žena

Světlo nakonec do této záhady vnesla Štaidlova jediná právoplatná manželka Anna. Ta deníku AHA! vysvětlila, že se jednalo o tanečnici z Las Vegas Lisu Medford.

Známý hudebník do ní byl údajně velmi zamilovaný. „Láďa poslal její fotografii mamince Milušce s tím, že se s ní ožení,“ prozradila Anna deníku.

Lisa ale nebyla svobodná, a kvůli Láďovi se nakonec i rozvedla. Po několika měsících se ale vztah rozpadl a Ladislav Štaidl i Karel Gott se spolu vrátili zpět do Československa. Tam si zanedlouho vzal právě Annu.

Zdroj: Ahaonline.cz, Blesk.cz, Plus7dni.pluska.sk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články