Ladislav Frej poslal fanouškům vzkaz z JIP. Co se s ním děje, ale neprozradil

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ladislav frej
Zdroj: Profimedia

Ladislav Frej udělal dobře, že si zavolal sanitku, která ho dopravila do nemocnice, ve chvíli pocitu slabosti. Ukázalo se, že situaci nepodcenil, protože skončil na jednotce intenzivní péče.

Osmdesátiletý herec vzkázal svým fanouškům: „Ležím na jednotce intenzivní péče v IKEM,“ řekl Frej, který si zahrál například doktora Sovu v Nemocnici na kraji města. Podle informací ahaonline.cz jde o selhání orgánů, ale herec nic takového nepotvrdil.

Už před lety prodělal dvě katetrizace

Herec dodal, že se tentokrát nejedná o problémy se srdcem, které měl před několika lety. To skončil v IKEM kvůli srdeční arytmii a nakonec musel prodělat dvě katetrizace po sobě, než srdce začalo pracovat normálně.

„Je to tentokrát trochu složitější. Víc vám neřeknu, mějte se,“ uvedl herec, kterému dělalo problémy hovořit nahlas. Je tak jasné, že je velmi unavený a pobyt v nemocnici není jen tak. Podle Aha! by měl Frej ležet na oddělení hepatogastroenterologie.

Na tomto oddělení jsou zejména pacienti, které trápí onemocnění žaludku, jater nebo jiných orgánů. Snad se ale u herce nejedná o nic vážného. Fanoušci ho milují především ve hře Na Zlatém jezeře, kde září vede Simony Stašové.

Není to jen srdce, co trápí českého herce. V minulosti musel na operaci ramene a má vyměněné pravé koleno. Už několik let bojuje také s cukrovkou. Zdravotní trable se mu nevyhýbají, stejně jako jeho partnerkám.

Frej by si chtěl promluvit se svou bývalou manželkou

Jeho poslední přítelkyni mu bohužel vzala rakovina. Navíc herec prozradil, že by se rád vrátil ke své bývalé partnerce Steimarové, se kterou se rozvedl, když se jim nepodařilo mít vlastní děti. Evelyna totiž dvakrát v osmém měsíci porodila mrtvé dítě a vztah tuto zkoušku neustál.

„Chápal to. Já strašně moc toužila po dětech. Měli jsme špatný Rh faktor, problémy s krví, nebyli jsme kompatibilní. Ještě, že se nám ty děti nenarodily živé, mohly by být úplně dementní!“ řekla herečka pro blesk.cz.

Nyní ale podotkla, že by se s Frejem klidně setkala. Ona je sama dlouhou dobu, a snoubenka herci zemřela již před 16 měsíci. Ten by se rád se svou exmanželkou znovu spojil. Dočkáme se tak obnovy staré lásky?

Zdroj: ahaonline.cz, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články