Kristýna Hrušínská si užívá svatomartinské hody. Těhotenství jí moc sluší

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
kristyna hrusinska
Zdroj: Nextfoto

Kristýna Hrušínská, která s manželem Matějem Balcarem právě očekává druhého potomka, si v těhotenství dopřává jen to nejlepší. Na svém instagramu se pochlubila snímkem z restaurace, na němž můžeme obdivovat její zakulacené těhotenské bříško, které předvedla spolu s šarmantním úsměvem od ucha k uchu.

„Dneska si napucneme břicha husičkami a pivo taky nebude chybět. Pro mě výjimečně jen jedno malé,“ přidala natěšený popisek herečka, kterou můžete znát z řady českých filmů, jako je například Pánský klub nebo Vánoční Kameňák, ale i z klasických seriálů jako Vyprávěj, Ulice nebo Modrý kód.

„To bude bašta,“ dodala. Těhotenství jí na kráse rozhodně neubralo, spíš naopak, a roli matky, stejně jako rodinnou pohodu, si očividně užívá, jak nejlépe umí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Hrušínská (@hrusinska)

Šťastná rodinka

Ostatně už celých 5 let dělá maminku malému Vojtíkovi, svému prvorozenému. Kristýna je tak v domácnosti zatím jediná žena a přesilu mají muži, to se ale může brzy změnit. Herečce prý ale tato nevyváženost nijak nepřekáží a radost by jí udělal i další chlapecký přírůstek.

„Já si to užívám. Alespoň mám kolem sebe chlapy, kteří se o mě postarají a budou mě chránit. Nedávno jsme si ale pořídili fenku australského ovčáka, tak to můžeme vzít tak, že se nám tím domácnost trošku genderově vyvážila,“ prozradila webu Prima Ženy v době, kdy oznámila těhotenství. To bylo teprve v srpnu, ačkoliv o novince už musela vědět delší dobu.

Podpora od fanoušků

„Bude veselo. Druhé kolo začíná za tři, dva, jedna…,“ uvedla na svém instagramu před třemi měsíci u fotky s už patrným bříškem.

Na sourozence už se prý těší i malý Vojta. Stejně tak svou podporu vyjadřuje i řada fanoušků, kteří herečce v komentářích na jejím instagramu zanechávají milé zprávy, ať už slovní nebo pomocí emotikonů.

„Moc Vám to sluší, Kristýnko,“ pochválila ji například jedna z fanynek u jedné z těhotenských fotek. Přidali se i další, kteří herečku častovali slovy chvály. Podporu má tak nastávající maminka ze všech stran.

Herečka je už v 35. týdnu těhotenství, takže přírůstek můžeme očekávat již brzy.

Zdroje: Instagram Kristýny Hrušínské, Ženy iPrima

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články